Keresnyei Levente 7.a osztályos tanuló a Tolna Megyei Trombitásnapon III.korcsoportban arany helyezést ért el.
Raffay András 5.b Judo
Atom Kupa – Magyar Kupa 2. helyezés (Paks, 2019.09.21.)
Magyar Bajnokság 3. helyezés (Mórahalom, 2019.11.30.)
Kutas Dorka Kata
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett, a „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019" cím elnyerésére benyújtott pályázata a feltételeknek megfelelt, és Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úr az Értékelő Bizottság által felterjesztett javaslat alapján érdemesnek találta Önt az elismerésre – az elismerő oklevelet postai úton veheti át.
Ebben az évben, a vírus helyzetre tekintettel, személyes átadó ünnepséget nem tartunk elővigyázatossági okokból.
Eredményéhez gratulálunk!
További jó tanulást és eredményes sportolást kívánunk!
Üdvözlettel:
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Köznevelési Stratégiai Főosztály
Név osztály
|
Verseny
|
Eredmény
|
Friedmann Máté 5.c
|
asztalitenisz diákolimpia megyei
országos
|
1. helyezett
6. helyezett
|
Bende Zétény5.c
|
tollaslabda diákolimpia területi (országosra jutott, a verseny a vírus miatt elmaradt)
|
3. helyezett
|
Havasi Szonja 6.b
|
asztalitenisz diákolimpia megyei
|
4. helyezett
|
Hernádi Sára 5.a
|
Tollaslabda diákolimpia megyei területi(országosra jutott-elmaradt)
|
1. helyezett
2. helyezett
|
Feule Egon 7.b
|
regionális gitárverseny)
|
: arany minősítés+a zsűri különdíja+ a verseny nagydíja (ANK-Művészeti iskolában tanulja, Sára Erika felkészítő tanár
|
Imre Kolos7.b
|
Úszás diákolimpia 100m gyors megyei-(országosra jutott elmaradt)
|
1. helyezett
|
Kristóf Ábel 7.b
|
Úszás diákolimpia megyei 100m mell (országosra jutott elmaradt)
|
1. helyezett
|
Kaufmann Hanna 8.a
|
Aerobik diákolimpia országos egyéni -páros, Kutas Dorkával 7.b- aerobik Magyar kupa országos egyéni-trió- aerodance-
|
1. helyezett
1. helyezett
1. helyezett
2. helyezett
4. helyezett
|
Kutas Dorka 7.b
|
Aerobik diákolimpia országos páros (Kaufmann Hannával)
Magyar kupa döntő országos csapat
|
1. helyezett
2. hely
|
Ekman Dóra 4.a
|
Torna diákolimpia megyei és városi
|
1. helyezett
|
Országos történelemversenyen 10. helyezett Magay Kristóf,
Hernádi Sára 11., Horváth Zsófia pedig 12. helyezett lett.
Gratulálunk a szép eredményhez!
A Pangea versenyen elért eredmények alapján iskolánk tanulói közül a legügyesebbek:
Berényi Dániel 4.a. 12.hely Vágyiné Soltész Katalin
Szalai Balázs 4.a. 16.hely Vágyiné Soltész Katalin
Takács András 5.b. 22.hely Felkészítő tanár: Fáy Tímea
Máthé Balázs 6.a. 20. hely Felkészítő tanár: Fáy Tímea
Laki Menyhért 8.a. 1. hely Felkészítő tanár: Fáy Tímea
Pánczél András 8.a. 12.hely Felkészítő tanár: Alföldi Csabáné
A Zrínyi matematika verseny megyei fordulóján iskolánk több tanulóját díjazták:
4. helyezés Laki Menyhért 8.a
7.helyezés Máthé Balázs 6.a
9.helyezés Laki Csanád 6.a
Felkészítő tanáruk Fáy Tímea. Gratulálunk a szép helyezésekhez!
További eredmények:
15.helyezés Laki Ilona 2.b Felkészítő: Simon Benjamin
53.helyezés Szabó Júlia 4.a Vágyiné Soltész Katalin
26.helyezés Horváth Zsófia 5.c Felkészítő: Porvayné Buzás Inez
28.helyzés Jaczó Zoltán 5.b Felkészítő: Fáy Tímea
33.helyezés Takács András 5.b Felkészítő: Fáy Tímea
39.helyezés Péterfia Mátyás 5.a Felkészítő: Alföldi Csabáné
45.helyezés Denkinger Júlia 5.a Felkészítő: Alföldi Csabáné
12.helyezés Szabó Máté 6.a Felkészítő: Fáy Tímea
15.helyezés Denkinger József 8.a Felkészítő: Fáy Tímea
16.helyezés Pánczél András 8.a Felkészítő: Alföldi Csabáné
Pétery Johanna 5.b osztályos tanuló a Diákolimpia asztalitenisz versenyén "A" kategóriában országos I. helyezést ért el.
A „Most mutasd meg” a Református Gimnnázium által szervezett
idegennyelvi megyei versenyen tanulóink szép helyezéseket értek el.
NÉMET
1. helyezés Varga Natália 8.b.
4. helyezés Fölker Helga 8.b.
5. helyezés Kiss-Meirosu Lúcia 8.b.
Felkészítő tanár: Vágyiné Soltész Katalin
ANGOL
2. helyezés Tóth Abigél 8.b.
Felkészítő tanár: Sztanicsné Farkas Csenge
Bolyai matematika csapatverseny
megyei 3. helyezés: Golobics Lili, Horváth Zsófia, Érsek Regina, Magyar Márk 5.c
Felkészítő tanáruk: Porvayné Buzás Inez
Bolyai matematika csapatverseny
megyei 4. helyezés: Denkinger József, Érsek Boglárka, Laki Menyhért, Vas Domonkos 8.a
Felkészítő tanáruk: Fáy Tímea