CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2019. augusztus 20. Kedd, ma István napja van

2010-2011

Verseny neve   
Tanuló 
Évf. Megyei Díjazás

Országos

eredmény

Felkészítő tanár

Matematika


Zrínyi Vén Eszter 4.o 14.hely Jutalomban részesült                Illésné Székely Erzsébet
Zrínyi Péterffy Orsolya 6.o 10.hely Jutalomban részesült   Fáy Tímea
Zrínyi Merzay Csenge 6.o 15.hely Jutalomban részesült   Fáy Tímea
Zrínyi Máté Bálint 8.b 10.hely Jutalomban részesült  

Ulrichné Országh Mária,

Alföldi Csabáné

Dugonics Tari Edina 7.b     VI.hely Alföldi Csabáné
Dugonics Máté Bálint 8.b     I.hely

Ulrichné Országh Mária,

Alföldi Csabáné
Jedlik Sebők Bence 5.b     III.hely

Alföldi Csabáné,

Sebők Zsolt

Janus Gimnázium Máté Bálint 8.b 4.hely    

Ulrichné Országh Mária,

Alföldi Csabáné
Zrínyi csapat Péterffy Orsolya, Merzay Cenge  6.o 6.hely     Fáy Tímea
Zrínyi csapat Csikós András, Peták Mór Mátyás,
Tari Edina
7.évf. 5.hely     Alföldi Csabáné
Bolyai csapat

Laufer Laura, Maretics Előd,

Péterffy Attila, Tóth Péter

3.évf. 6.hely

oklevelet és

ajándékot kaptak

 

Illésné Székely Erzsébet, 

Mendly Márta

Bolyai csapat

Füzér Virág, Mikola Manó,

Götz Máté, Tari Enikő

3.évf. 13.hely     Benkovicsné Farkas Edith
Bolyai csapat

Deli Zsolt, Kürti Barnabás,

Szabó Balázs, Schulteisz Ábel

4.évf. 8.hely     Illésné Székely Erzsébet
Bolyai csapat

Merzay Csenge, Dravecz Luca, 

Gajda Réka, Péterffy Orsolya

6.évf. 10.hely     Fáy Tímea
Bolyai csapat

Tábori Zita, Tari Edina,

Tibáld Máté, Wéber Margaréta

7.évf. 4.hely

oklevelet és

ajándékot kaptak

  Alföldi Csabáné
Bolyai csapat

Csikós András, Peták Mór Mátyás,

Schmalcz Dániel, Vecsernyés Villő

7.évf. 6.hely

oklevelet és

ajándékot kaptak

  Alföldi Csabáné
Bolyai csapat

Máté Bálint, Vecsernyés Márk,

Török Antal, Péntér Márk

8.b 10.hely    

Fáy Tímea,

Ulrichné O.Mária

Kenguru Götz Máté 3.b 11.hely     Benkovicsné Farkas Edith
Kenguru Schulteisz Ábel 4.o 4.hely     Illésné Székely Erzsébet
Kenguru Péterffy Orsolya 6.o 3.hely     Fáy Tímea
Kenguru Merzay Csenge 6.o 5.hely     Fáy Tímea
Kenguru Csikós András 7.a 8.hely     Alföldi Csabáné
Kenguru Peták Mór Mátyás 7.a 9.hely     Alföldi Csabáné
Kenguru Máté Bálint 8.b 4.hely    

Ulrichné Országh Mária,

Alföldi Csabáné
Kenguru Vecsernyés Márk 8.b 12.hely    

Ulrichné Országh Mária,

Alföldi Csabáné
Kalmár Péterffy Orsolya 6.o 2.hely     Fáy Tímea
Kalmár Merzay Csenge 6.o 2.hely     Fáy Tímea
Kalmár Tari Edina 7.b 4.hely     Alföldi Csabáné
Brodarics
Sebők Bence 5.b 1.hely     Alföldi Csabáné
Brodarics Nagy Márton 5.b 8.hely     Alföldi Csabáné
Brodarics Máté Bálint 8.b 1.hely    

Ulrichné Országh Mária,

Alföldi Csabáné

Sport


           
Lövész verseny Török Antal 8.a 1.hely   1.hely  
             

Informatika


           
Árpád-kupa
Sebők Bence  5.b 1.hely     Ulrichné Országh Mária
Árpád-kupa
Péterffy Orsolya 6.o 3.hely     Ulrichné Országh Mária
Árpád-kupa
Gajda Réla 6.o Különdíj     Ulrichné Országh Mária
Árpád-kupa
Csikós András 7.a 4.hely     Ulrichné Országh Mária
Árpád-kupa
Vecsernyés Márk 8.b 1.hely     Ulrichné Országh Mária
             

Magyar nyelv


           
Bendegúz Vágyi Adelheid 5.b 8.hely     Nagy Katalin
Simonyi Merkl Nóra 5.b 12.hely     Nagy Katalin
Simonyi Balogh Zita 5.b 13.hely     Nagy Katalin
Simonyi Merzay Csenge 6.o 9.hely     Nagy Katalin
Simonyi Péterffy Orsolya 6.o 11.hely     Nagy Katalin
Simonyi Máté Bálint 8.b 6.hely     Nagy Katalin
Brodarics Vén Eszter 4.o 2.hely     Illésné Székely Erzsébet
Brodarics Szabó Balázs
4.o 2.hely     Illésné Székely Erzsébet
Brodarics Balogh Zita 5.b 1.hely     Nagy Katalin
Brodarics Merzay Csenge
6.o 2.hely     Nagy Katalin
Brodarics Széll Sára 6.o 2.hely     Nagy Katalin
Brodarics Tari Edina 7.b 9.hely     Füredi Zita
Brodarics Vecsernyés Márk 8.b 4.hely     Nagy Katalin
Brodarics Máté Bálint 8.b 8.hely     Nagy Katalin
Brodarics csapat 4.évf. 1.hely     Nagy Katalin
Brodarics csapat 8.évf. 1.hely     Nagy Katalin
Nyelvész Götz Máté 3.b 4.hely     Benkovicsné Farkas Edith
Nyelvész Győrfi Sarolta 3.b 10.hely     Benkovicsné Farkas Edith
Nyelvész Szabó Balázs 4.o 10.hely     Illésné Székely Erzsébet
Nyelvész Vágyi Adelheid 5.b 8.hely     Nagy Katalin
Nyelvész Tari Edina 7.b 5.hely     Füredi Zita

Történelem

 

           
Bendegúz Schmalz Dániel 7.a     2.hely