2016-2017

 A Bendegúz Tudásbajnokság országos döntőjében 
Schatz Máté 6.b osztályos tanuló történelemből 12.helyezett lett, 
Tóth Abigél anyanyelvból 13. helyezett lett, 
Takács András 2.b osztályos tanuló matematikából 16.helyezett lett.
Felkészítő tanáraik:Királyné Haász Nóra, Lőrincné Bedő Anikó
Gratulálunk a szép eredményekhez!

A Kenguru matematika versenyen Szabó Máté 3.a osztályos tanuló országos 9.helyezett lett.
Felkészítő tanár Szűcs Anita
Gratulálunk a szép eredményhez!

A Zrínyi matematika verseny országos döntőjében Csonka Illés 1. helyezett lett. Felkészítő tanára : Fáy Tímea
Gratulálunk a szép eredményhez!

A Jedlik matematika verseny országos döntőjén Csonka Illés 5.b osztályos tanuló II.helyezést ért el! Felkészítő tanára:Fáy Tímea
Erdeményükhöz gratulálunk! 

A Medve Szabadtéri Matekverseny regionális fordulóján 5.helyezést ért el iskolánk csapata, melynek tagjai: Hencz Réka 8.b, Izsák Bulcsú 6.b, Vágyi Mihály 8.b.
Felkészítő tanáruk:Alföldi Csabáné
Eredményükhöz gratulálunk!

Gratulálunk Nádudvary Gilvádnak (oklevél) és Cano-Krommer Lúciának (oklevél)  a Musica Sacra énekversenyen elért szép eredményekhez !

Bátaszéki matematika verseny országos döntőjében Csonka Illés 1.helyezést, Laki Menyhért 10.helyezést ért el az 5. évfolyamon. Felkészítő tanáruk Fáy Tímea
Gratulálunk a kiemelkedő eredményekhez!
 
Verseny neve városi / megyei / területi / országos díjazott neve helyezés Felkészítő tanár
Bolyai anyanyelvi verseny területi Denkinger József, Érsek Boglárka, Lengyel Máté, Laki Menyhért 8 Kámán Éva
Bolyai anyanyelvi verseny területi Domján Boglárka, Havasi Szonja, Kis-Simon Cintia, Raffay Nóra 41 Horváth Ildikó
Bolyai anyanyelvi verseny területi Csonka Illés, Imre Luca, Kiss-Meirosu Lúcia, Tóth Abigél 4 Királyné Haász Nóra
Most mutasd meg! - angol és német nyelvi verseny területi Kovács Borbála 8.b
Imre Álmos 8.a
Weisz Gábor 8.a
1.
2.
9.
Viszlai-Nagy Eszter
Szent Márton novellaíró verseny országos Csák Levente 8.a 3 Viszlai-Nagy Eszter
Most mutasd meg! - angol és német nyelvi verseny területi Szente Kinga 8.b Gyöngyi Bálint 7.b 13., 7. Vida Tamásné
Leőwey német verseny   Szente Kinga 8.b Csák Levente 8.a Felvételt nyertek Leőwey Klára Gimnázium német tagozatára Vida Tamásné
Most mutasd meg! - angol és német nyelvi verseny területi Bleszity Virág 7.a és Latin Réka 7.a 3 Vidákné M. Anetta
Aerobic országos verseny országos Garami Anna 1. és 2. hely külsős
Vívás, országos országos Imre Luca 1. hely külsős
judo országos Bazsó András 7. hely külsős
judo országos Beöthe Mátyás 2. hely külsős
népdaléneklés   Nyitray Ágnes kiemelt arany  
Zrínyi matematika verseny megyei Laki Menyhért 11.hely Fáy Tímea
Szondi matematika verseny területi Laki Menyhért 5. hely Fáy Tímea
Bolyai matematika csapatverseny megyei Kiss-Meirosu Lúcia, Spengler Balázs, Laki Menyhért, Vas Domonkos 4. hely Fáy Tímea
Bolyai természettudományos csapatverseny regionális Beöthe Mátyás
Kovács Borbála
Mariczki Lilien
Török Péter
20.hely Alföldi Csabáné
Fáy Tímea
Nagy Péter
Sinkó Zoltán
Dugonics matematika verseny országos Csonka Illés 1.hely Fáy Tímea
Dugonics matematika verseny országos Denkinger József 2.hely Fáy Tímea
Zrínyi matematika verseny megyei Csonka Illés, Denkinger József, Laki Menyhért 1. hely Fáy Tímea
Zrínyi matematika verseny megyei Kovács Patrik 7.a 14.hely Alföldi Csabáné
Bátaszéki matematika verseny országos Csonka Illés  1.hely Fáy Tímea
Bátaszéki matematika verseny országos Laki Menyhért  10.hely Fáy Tímea
Pangea matematika verseny megyei Csonka Illés 1.hely Fáy Tímea
Pangea matematika verseny megyei Laki Menyhért 1. hely Fáy Tímea
Jedlik fizika verseny regionális Csonka Illés 1. hely Fáy Tímea
Jedlik fizika verseny regionális Filus Bendegúz 6.b IV.hely Alföldi Csabáné
Jedlik fizika verseny regionális Koós Barnabás 6.b V.hely Alföldi Csabáné
Jedlik fizika verseny regionális Pénczél András 5. V.hely Alföldi Csabáné

 2017.03.18-án szombaton a Hajdúdorogon megrendezett Hajdúdorogi Főegyházmegye Hittanversenyén 5-6. osztályos korcsoportban első helyezett csapat: Kovács-Balyalya Zsófia (Ő a Szent Mór diákja), Vas Domonkos, Zajácz Veronika.

Óriási eredmény ez, egy 105 pontos versenyfeladatlapot  90 perc alatt úgy megoldani, hogy a rendelkezésre álló időkeretből, mely 90 perc 17 perccel a verseny vége előtt elsőként adták le és 102 pontot értek el. 

Azért is óriási ez, mert mi voltunk az egyik földrajzilag legmesszebbről érkező csapat és 17 olyan csapattal mérték össze tudásukat, amelyek mindegyike görögkatolikus egyházi iskolából érkezett, ahol heti két órában, órarendi keretek között görögkatolikus hitoktatásban részesül.


A katolikus iskolák közötti Dugonics András matematika verseny országos döntőjében 1.helyzett lett Csonka Illés 5.b osztályos és
2. helyezett lett Denkinger József 5.a osztályos tanuló. Felkészítő tanáruk: Fáy Tímea 
Gratulálunk a kiemelkedő eredményekhez!

Csonka Illés az 5. évfolyamon első lett a Zrínyi matematika verseny megyei fordulóján és országos döntőbe jutott.
Csizi Péter különdíjat adott át a megye legeredményesebb versenyzőjének 1820 gyerek közül ezt a díjat is Illés nyerte.
Felkészítő tanára Fáy Tímea is díjazásban részesült.
Laki Menyhért 5.évfolyamon egyéniben 11, Kovács Patrik 7. évfolyamon egyéniben 14. helyezést ért el.
Iskolánk csapata az 5.évfolyamon 1. helyezést ért el

Városi tornaversenyen bronzérmes lányaink.
Kiss Luca 2.b
Tihanyi Emma 2.b
Ekman Dóra 1.a

Dugonics matematika verseny 2. fordulójába jutottak 
5. évfolyam
1. Csonka Illés
2. Denkinger József
3. Laki Menyhért
Kákai Goóts Hanna
Vass Domonkos Vilmos
Kiss-Meirosu Lúcia
6. évfolyam
1. Filus Bendegúz
2. Mayer Hanna
2. Nádudvary Gílvád
3. Csák Nóra
7. évfolyam
1. Kovács Patrik
2. Molnár Péter
3. Kiss-Meirosu László
Tóth Márton
8. évfolyam
1. Csák Levente
2. Török Péter
3. Imre Álmos
Tóth Bence
Mariczki Lilien

Bolyai megyei matematika versenyen iskolánk sikerrel szerepelt
2. helyezett csapat
Csonka Illés, Denkinger József, Kocsis Borbála, Érsek Boglárka 5.o
Felkészítő tanár: Fáy Tímea
3. helyezett csapat
Szabó Máté, Laki Csanád, Monori Hanna, Muzsek Krisztián 3.o
Felkészítő tanár: Szűcs Anita
4. helyezett csapat
Laki Menyhért, Vas Domonkos , Kiss-Mierosu Lúcia, Spengler Balázs 5.o
Felkészítő tanár: Fáy Tímea
10.helyezett csapat
Török Péter, Mariczki Lilien, Csák Levente, Tóth Bence
Felkészítő tanár: Alföldi Csabáné
16.helyezett csapat
Mayer Hanna, Jaczó Katalin, Vén Veronika, Gyimesi Balázs
Felkészítő tanár: Fáy Tímea