CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2018. augusztus 21. Kedd, ma Sámuel, Hajna napja van

2011-2012

Verseny Tanuló            
Évf.
Megyei
eredmény
Díjazás Felkészítő tanár
Számítástechnika          

Az országos Alföldi számítástechnika verseny döntőjébe jutott: 

Péterffy Orsolya 7.osztályos,Peták Mór Mátyás 8.b osztályos,

Gajda Réka 7. osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk: Ulrichné Országh Mária


Árpád kupa Schulteisz Ábel  
  5.a 4.  oklevél  Ulrichné Országh Mária

Árpád kupa

Sebők Bence   6.b  1.  oklevél  Ulrichné Országh Mária

Árpád kupa

Sütő Bertalan   6.b  3.  oklevél  Ulrichné Országh Mária

Árpád kupa

 Péterffy Orsolya 
  7.o  4.  oklevél  Ulrichné Országh Mária
Magyar          

Dankó Ilona

Egyházmegyei szavalóverseny

Árvay Kata 61.b . oklevél Nagy Katalin

Dankó Ilona

Egyházmegyei szavalóverseny
Nagy Niké Anna
7.o
különdíj

 

Nagy Katalin
Simonyi helyesírási verseny Vén Eszter 5.a 3.

oklevél

Simon Benjamin

Simonyi helyesírási verseny

Balogh Zita 6.b 3.

oklevél

Nagy Katalin

Simonyi helyesírási verseny

Péterffy Orsolya
7.o
7.

 

Nagy Katalin

 Brodarics anyanyelvi verseny Győrfi Sarolta 4.b 1.  oklevél Benkovicsné Farkas Edith
 Brodarics anyanyelvi verseny Róth Norbert 4.a 3.  oklevél Helstáb Edit
 Brodarics anyanyelvi verseny Balogh Zita 6.b 1.  oklevél Nagy Katalin
 Brodarics anyanyelvi verseny Vágyi Adelheid 6.b 5.   Nagy Katalin
 Brodarics anyanyelvi verseny Péterffy Orsolya 7.o 3.  oklevél Nagy Katalin
 Brodarics anyanyelvi verseny Merzay Csenge 7.o 4.  oklevél Nagy Katalin
 Brodarics anyanyelvi verseny Schmalz Dániel 8.a 3.  oklevél Nagy Katalin

 

Csapatversenyben  6. évfolyamon 1. helyezést, 7. évfolyamon 2. helyezést ért el iskolánk.

 

A versenyen szereplő csapat tagja volt még Tábori Zita 8.b, Vén Eszter 5.a, Szabó Balázs 5.b.

Iskolánk az összesített eredmény alapján 18 iskolából a II. helyezést érte el. Az 5. évfolyamon felkészítő: Simon Benjamin


Bendegúz nyelvÉsz Mayer Hanna  1.a 2.   oklevél Illésné Székely Erzsébet

Bendegúz nyelvÉsz

Vén Veronika  1.a 8.   oklevél

Illésné Székely Erzsébet

Bendegúz nyelvÉsz

Götz Máté  4.b 2.   oklevél Benkovicsné Farkas Edith

Bendegúz nyelvÉsz

Győrfi Sarolta  4.b 4.   oklevél

Benkovicsné Farkas Edith

Bendegúz nyelvÉsz

Balogh Zita  6.b 4.   oklevél Nagy Katalin
A Simonyi helyesírási verseny iskolai fordulóján a következő eredményeket érték el tanulóink:

 

Simonyi helyesírási verseny Vén Eszter 5.a 1.   Simon Benjamin
 Simonyi helyesírási verseny Schulteisz Ábel 5.a 2.  

Simon Benjamin

 Simonyi helyesírási verseny Szabó Balázs 5.b 3.  

Simon Benjamin

 Simonyi helyesírási verseny Balogh Zita 6.b 1.   Nagy Katalin
 Simonyi helyesírási verseny Vágyi Adelheid 6.b 2.  

Nagy Katalin

 Simonyi helyesírási verseny Csizmadia Luca 6.a 3.  

Nagy Katalin

 Simonyi helyesírási verseny Péterffy Orsolya 7.o 1.  

Nagy Katalin

 Simonyi helyesírási verseny Merzay Csenge 7.o 2.  

Nagy Katalin

 Simonyi helyesírási verseny Széll Sára 7.o 3.  

Nagy Katalin

 Simonyi helyesírási verseny Schmalz Dániel 8.a 1.  

Nagy Katalin

 Simonyi helyesírási verseny Tábori Zita 8.b 2.  

Nagy Katalin

 Simonyi helyesírási verseny Tari Edina 8.b 3.  

Nagy Katalin

Házi szavalóverseny

Szente Katalin 5.a 1.  

Simon Benjamin

Házi szavalóverseny

Zalay Zsuzsanna 6.a 2.  

Nagy Katalin

Házi szavalóverseny

Bókai Leila 7.o 3.  

Nagy Katalin

Házi szavalóverseny

Dudás Enikő 7.o különdíj  

Nagy Katalin

           
Matematika          
Bolyai csapat

Dobi Levente
Maretics Előd
Péterffy Attila
Tóth Péter

 4.o 13.   Vágner Ágnes

Bolyai csapat

Bodogán Mátyás
Deli Zsolt
Schulteisz Ábel
Vén Eszter

 5.o 9.  

Alföldi Csabáné, Fáy Tímea

           

Bolyai csapat

Balogh Zita
Nagy Márton
Sebők Bence
Sütő Bertalan

 6.o 11.   Alföldi Csabáné

Bolyai csapat

Gajda Réka
Mayer Levente
Merzay Csenge
Péterffy Orsolya

 7.o 11.   Fáy Tímea

Bolyai csapat

Csikós András
Peták Mór Mátyás
Tibáld Máté
Tari Edina

 8.o 2.

oklevél,

ajándék

Alföldi Csabáné
 Zrínyi megyei  Török Péter  3.o  32.    Vágner Ágnes
 Zrínyi megyei  Götz Máté  4.o  32.    Benkovicsné Farkas Edith
 Zrínyi megyei  Schulteisz Ábel  5.o  5.  oklevél

 Alföldi Csabáné, Fáy Tímea

 Zrínyi megyei  Sebők Bence  6.o  28.    Alföldi Csabáné
 Zrínyi megyei  Péterffy Orsolya  7.o  12.  oklevél  Fáy Tímea
 Zrínyi megyei  Merzay Csenge  7.o  31.    Fáy Tímea
 Zrínyi megyei  Csikós András  8.o  23.    Alföldi Csabáné
 Zrínyi megyei  Tari Edina  8.o  34.  

 Alföldi Csabáné,Fáy Tímea

 Jedlik matematika

 regionális

 Schulteisz Ábel  5.o  IV.hely  oklevél  Alföldi Csabáné

 Jedlik matematika

 regionális

 Vén Eszter  5.o  VII. hely  oklevél  Alföldi Csabáné

 Jedlik matematika 

  regionális

 Sebők Bence  6.o  I. hely  országos döntőbe   jutott

 Alföldi Csabáné,

 Sebők Zsolt

 Jedlik fizika

 regionális

 Merzay Csenge  7.o  III. hely  oklevél  Alföldi Csabáné

 Jedlik fizika

 regionális

 Péterffy Orsolya  7.o  III.hely  oklevél  Alföldi Csabáné
 Kenguru matematika  Götz Máté  4.o  24.    Benkovicsné Farkas Edith

 Kenguru matematika

 Schulteisz Ábel  5.o  1.  országos 22. hely
 Alföldi Csabáné, Fáy Tímea
 Kenguru matematika  Vén Eszter  5.o  5.   oklevél  Alföldi Csabáné, Fáy Tímea
 Kenguru matematika  Kürti Barnabás  5.o  15.   oklevél  Fáy Tímea
 Kenguru matematika  Sebők Bence  6.o  9.   oklevél  Alföldi Csabáné
 Kenguru matematika  Merzay Csenge  7.o  10.   oklevél  Fáy Tímea
 Kenguru matematika  Péterffy Orsolya  7.o  3.   oklevél  Fáy Tímea
 Kenguru matematika  Csikós András  8.o  7.  oklevél  Alföldi Csabáné
 Kenguru matematika  Peták Mór Mátyás  8.o  9.  oklevél  Alföldi Csabáné
 Kenguru matematika  Tari Edina  8.o  28.    Alföldi Csabáné, Fáy Tímea
 Kalmár László matematika  Merzay Csenge  7.o  3.  oklevél  Fáy Tímea