CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2019. augusztus 20. Kedd, ma István napja van

2014-2015

 
 Országos eredmények:

Verseny neve

díjazott neve

helyezés

Felkészítő tanár

Bendegúz Tudásbajnokság

Denkinger József 3.a

8. hely

Hesltáb Edit

Böngész levelezős verseny

Borbély-Bartis Gergely - Hrubi Blanka - Kákai-Goóts Hanna 3.a

9. hely

Helstáb Edit

Bendegúz nyelvÉSZ verseny

Denkinger József 3.a

18. hely

Helstáb Edit

Bendegúz nyelvÉSZ verseny

Mayer Hanna 4.a

21. hely

Illésné Sz. E.

Országos mezei

Dainese Jennifer

118./221-ből

Sinkó Zoltán

 

Az "Apró matematikusok" megyei  matematika versenyen
1. osztályosok : I. helyezett Szabó Máté 1.a felk.: Szücs Anita
24. Domján Blanka Bianka felk.: Horváth Ildikó
2. osztályosok: II. helyezett Sámson Mihály 2.b felk.: Vágner Ágnes
14. Kristóf Ábel 2.b felk.: Vágner Ágnes
26. Hammer Bálint 2.c felk.: Horváth Vivien

Az egyházmegyei hittanversenyen 7 csapat közül negyedikek lettek hatodikosaink Pakson. Csapat tagjai: Nyitrai Ági, Lovász Ági, Csonka Zétény, Tóth Bence, Sebők Aida

Daenise Jennifer Mezei futás városi versenyén 2., megyei fordulóján 4. és országos fordulóján 118. helyezést ért el.
II. és III. korcsoportos focicsapat bejutott a városi 4-es döntőbe, ahol 4. helyezést értek el.

A Kenguru matematika verseny megyei fordulóján
Schulteisz Ábel 8.a osztályos tanuló 4. helyezést,
Mayer Hanna 4.a osztályos tanuló 6. helyezést,
Csonka Illés 3. b osztályos tanuló 8. helyezést,
Kristóf Ábel András 2.b osztályos tanuló 8. helyezést,
Denkinger József 3.a osztályos tanuló 10 helyezést ért el.

A Tudásközpont városi költészet napi versmondó versenyén Hrubi Blanka 3.a osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Alsó tagozatos szavalóverseny helyezettjei:
I. Bende Zaránd 1.b
II. Pánczél Dóra 1.b
III. Kókai Zalán 1.a
Különdíj:
Rózsa Lili 1.b
Waldhauser Luca 1.b
 
I. Keresnyei Levente 2.a
II. Gorsics András 2.c
III. Légrádi Csaba 2.b
Különdíj:
Ferenczi Péter 2.a
Barna Kornél Benedek 2.b
 
I. Hrubi Blanka 3.a
II. Kákai-Goóts Hanna 3.a
III. Fölker Helga 3.b
 
I. Tóth Sára 4.a
II. Nagy Vivien 4.b
III. Varga Judit 4.c

Iskolánk csapata ismét elnyerte a kupát!
Az 5-6 évfolyamosok versenyét megnyerte a Vágyi Mihály, aki egy szép könyvet kapott ajándékba.
A 7-8. évfolyamon különdíjat kapott Schulteisz Ábel, aki kiemelkedően magas teljesítményt nyújtott és egy összehajtható billentyűzetet kapott ajándékba.

 A Brodarics Területi Anyanyelvi Versenyen iskolánk ismét kiemelkedő eredményt ért él. Tanulóinknak és tanáraiknak gratulálunk!

Mayer Hanna, Vén Veronika 4.a

1. hely

Illésné Sz.E.

Makai Milena 5.a, Nyulasi Csenge 5.b

3. hely

Nagy Kata

Csonka Zétény 6.b

1. hely

Nagy Kata

Csonka Zétény, Sebők Aida 6.b

1. hely

Nagy Kata

Maretics Előd 7.a, Nagy Nikolett 7.b

2. hely

Viszlai-Nagy Eszter

Vén Eszter 8.a

1. hely

Viszlai-Nagy Eszter

Vén Eszter 8.a, Somogyi Kinga 8.b

2. hely

Viszlai-Nagy Eszter, Nagy Kata

az iskola csapata (4 - 8. oszt.)

1. hely

Illésné Sz.E., Viszlai - Nagy Eszter, Nagy Kata

 

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntőjének eredményei: Szabó Balázs 8.b 7.helyezett (tanára: Nagy Katalin), Vén Eszter 8.a 2.helyezett (tanára:Viszlai-Nagy Eszter), Tóth Abigél 3.b 4.helyezett (tanára: Benkovicsné Farkas Edith), Denkinger József 3.a 1.helyezett,(tanára: Helstáb Edit), Mayer Hanna 4.a 1.helyezett (tanára: Illésné Székely Erzsébet). A két első helyezett képviseli a megyét az országos versenyen Szegeden, ami májusban lesz. A kiemelkedő eredményekhez gratulálunk! 

Schulteisz Ábel 8.a osztályos tanuló a megyei Logo programozási versenyen korcsoportjáben 1. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Ulrichné Országh Mária

A Zrínyi matematika verseny megyei fordulóján Tóth Bence 6.b 20. helyezést, Schulteisz Ábel 8.a 38. helyezést, Denkinger József 3.a 45. helyezést, Csonka Zétény 6.b 57. helyezést,   Kovács Patrik 5.a  69. helyezést , Csák Levente 6.a 83. helyezést ért el.

Sebők Aida a pécsi CNK Szent Margit Iskola 6.B osztályos tanulója megnyerte a TV2 Süss fel nap!
tehetség gondozó műsorát.

A Babits Mihály Gimnázium "Szellemeskedő" matematika versenyén Vén Eszter 8.a osztályos tanuló 4. helyezést ért el.

 A katolikus iskolák közötti Dugonics András matematika verseny első fordulójának iskolai helyezettjei a következők:
4. évfolyam
I. Kutas Botond
II. Vén Veronika, Fölker Gerda
III. Gyimesi Balázs
5. évfolyam
I. Kovács Patrik     2. fordulóba jutott
II. Péter Norbert    2. fordulóba jutott
III.Deckner Áron
6. évfolyam
I. Csonka Zétény   2. fordulóba jutott
II. Török Péter      2. fordulóba jutott
III. Tóth Bence      2. fordulóba jutott
IV. Csák Levente   2. fordulóba jutott
7. évfolyam
I. Maretics Előd     2. fordulóba jutott
II. Dallmann Márk 2. fordulóba jutott
III. Mikola Manó
8. évfolyam
I. Schulteisz Ábel   2. fordulóba jutott
II. Bogyó Orsolya  2. fordulóba jutott
III. Kürti Barnabás

A Református iskola által szervezett városi angol versenyen Vén Eszter 8.a osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Tóthné Häring Mónika