CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2019. július 18. Csütörtök, ma Frigyes napja van

2009-2010

A verseny neve Tanuló Osztály Megyei eredmény díjazás Országos eredmény Felkészítő tanár
MATEMATIKA
Zrínyi Ilona Schulteisz Ábel  3.  4. hely jutalomban részesült   Illésné Székely Erzsébet
Merzay Csenge  5.  1. hely országos döntőbe jutott  7. hely Schrothné Fáy Tímea
Máté Bálint  7.  3. hely  56. hely Ulrichné Országh Mária
Dugonics Katolikus isk. versenye Péterffy Orsolya  5.   országos döntőbe jutott  1. hely Schrothné Fáy Tímea
Tari Edina  6.    8. hely Alföldi Csabáné
Jedlik Ányos Sebők Bence  4.  1. hely országos döntőbe jutott  3. hely Horváth Ildikó
Peták Mór Mátyás  6.  4. hely oklevelet kapott   Alföldi Csabáné
Tari Edina  6.  5. hely
Kalmár László Péterffy Orsolya  5.  1. hely országos döntőbe jutott  9. hely Schrothné Fáy Tímea
Merzay Csenge  5.  2. hely    
Tari Edina  6.  2. hely     Alföldi Csabáné
Máté Bálint  7.  9. hely     Ulrichné Országh Mária
Bolyai csapat verseny Deli Zsolt  3.  7. hely oklevelet és ajándékot kaptak   Illésné Székely Erzsébet
Szabó Balázs  
Szalai Csenge  
Schulteisz Ábel  
Merzay Csenge  5.  2. hely oklevelet és ajándékot kaptak   Schrothné Fáy Tímea
Széll Sára  
Gajda Réka  
Péterffy Orsolya  
Tari Edina  6.  6. hely oklevelet és ajándékot kaptak   Alföldi Csabáné
Peták Mór Mátyás  
Csikós András  
Schmalcz Dániel  
Kenguru nemzetközi verseny Péterffy Orsolya  5.  2. hely     Schrothné Fáy Tímea
Schulteisz Ábel  3.  4. hely     Illésné Székely Erzsébet
Tari Edina  6.  5. hely     Alföldi Csabáné
Merzay Csenge  5.  9. hely     Schrothné Fáy Tímea
SPORT
Lövész   verseny Tibald Máté  csapat      4. hely Pécs Városi
Balog Tamás      
Török Antal  egyéni  1. hely    3. hely
Íjász verseny Csikós András vadász  reflex  1. hely     Keresnyei Klára
Peták Mór Mátyás vadász reflex  3. hely    
Csizmadia Luca tradicionális  3. hely    
ANYANYELV
Bendegúz anyanyelvi verseny Szabó Balázs  3.       Illésné Székely Erzsébet
Vén Eszter  3.  4. hely oklevelet kapott  
Tari Edina  6.  8. hely   Haász Nóra
Városi versmondó verseny Arató Ármin  8.  1. hely jutalomban részesült   Haász Nóra
"Gyerekvers Főváros       2010" pályázat Horváth Eszter /vers/  6.  2. hely     Nagy Kata
Kürti Boglárka /mese/  5.  3.  hely    
Peták Boldizsár /mese/  8.  4. hely    
Merzay Csenge /vers/  5.  5. hely    
Simonyi helyesírási verseny Merzay Csenge  5.  2. hely     Nagy Kata
Máté Bálint  7.  5. hely    
SZÁMÍTÁSTECHNIKA
Alföldi Számítás-technikai verseny Szeőke Bálint  8.   országos döntőbe jutott  9. hely Ulrichné Országh Mária
Vecsernyés Márk  7.    12. hely
Bógár Anett  8.    30. hely