CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2018. augusztus 16. Csütörtök, ma Ábrahám napja van

2015-2016

 
Denkinger József 4.a Bendegúz Országos Tudásbajnokságon I.helyezést ért el.
Köntös Noémi 4.a csapatával Országos Kosárlabda Bajnokságon III.helyezést ért el.
Varga Levente 4.a A Diákolimpián Judo sportágban országos II.helyezést ért el.
 

Vida Péter 5.b osztályos tanuló országos meseíró verseny első 10 helyezettje közé került - a mesekönyv szeptemberben jelenik meg.
Kálti Márk történelem versenyen országos 10. helyezett Szabó-Cibolya Domonkos 5.b osztályos tanuló,
12. helyezett Filus Bendegúz 5.b osztályos tanuló. Gratulálunk a szép eredményekhez!

Ismét büszkék lehetünk a tanítványainkra:
Anyanyelv -Denkinger József 4.a I. helyezés - országos versenyre megy - Helstáb Edit
- Tóth Abigél 4.b 5. helyezett - Benkovicsné F. Edith
- Csonka Illés 4.b 14. helyezett - Benkovicsné F. Edith
- Pucher Gréta Laura 3.c 15. helyezett - Tyukászné K. Petra
Irodalom, szövegértés - Csonka Illés 4.b 5. helyezett - Benkovicsné F. Edith
Matematika - Denkinger Júlia 1.a 4. helyezett - Illésné Sz. Erzsébet
- Csonka Illés - 4.b 5. helyezett - Benkovicsné F. Edith
Történelem - Bíró András 8.a I. helyezett - országos versenyre megy - Molnár Gyula

Gratulálunk Csonka Illés 4.b osztályos tanulónak, aki a Kenguru matematika versenyen megyei 1., országos 14.helyezést ért el, valamint a Pangea matematika versenyen országos 13. helyezést ért el. További eredményes felkészülést és sok sikert kívánunk!
Felkészítő tanára Benkovicsné Farkas Edith

Alsó tagozatos iskolai matematika verseny helyezettjei

Országos szépíró versenyen vett részt Kása Krisztián 8.b osztályos tanuló.

Alsó tagozat versmondó verseny eredmények

Lezajlott a Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei döntője, és nagyon szép eredmények születtek. A résztvevő 9 tanulóból 5-en helyezettek:
Denkinger József 4.a osztályos 2. helyezett
Maretics Előd 8.a osztályos 3.helyezett
Mayer Hanna 5.a osztályos 5. helyezett
Tóth Abigél 4.b osztályos 6. helyezett
Péterfia Mátyás 1.a osztályos 7. helyezett lett.

Denkinger József 4.a osztályos tanuló a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen 7. helyezett lett.
Felkészító tanára Mendly Márta
Mayer Hanna 5.a osztályos tanuló 22.helyezett,
Csák Nóra 5.c osztályos tanuló 33.helyezett,
Kovács Patrik 6.a osztályos tanuló 25.helyezett,
Csák Levente 7.a osztályos tanuló 33.helyezett,
Török Péter 7.b osztályos tanuló 65.helyezett,
Tóth Bence 7.b osztályos tanuló 67.helyezett lett.
Gratulálunk!

Iskolánk diákjai szép eredményeket érték el a megyei szépíró versenyen.
Kása Krisztián az országos döntőbe jutott!
Felkészítő tanára: Keresnyeiné Keller Ágnes
Gratulálunk!

A Bolyai természettudományi csapatverseny Dél-Pannónia körzeti fordulójának 4. osztályos kategóriájában a Természetőrök csapata 3. helyezett lett
Csapat tagok: Érsek Boglárka, Denkinger József, Pánczél András, Vargha Buda
Gratulálunk!

Dugonics András Matematika Verseny 1. forduló
CNK Matematika Házi Verseny
4. évfolyam:
1. Csonka Illés
2. Érsek Boglárka
3. Vas Domonkos
5. évfolyam:
1. Mayer Hanna
2. Lacza Virág
3. Méhes Botond, Csák Nóra
6. évfolyam:
1. Kovács Patrik
2. Tóth Márton
3. Péter Norbert
7. évfolyam:
1. Csák Levente
2. Vágyi Mihály
3. Török Péter
8. Évfolyam:
1. Mikola Manó
2. Maretics Előd
3.Tari Enikő, Bíró András, Róth Norbert

 
Bolyai anyanyelvi csapatversenyen ismét sikerrel szerepelt iskolánk.
területi 8. helyezés (4.b) Garami Anna, Jaczó Emma, Fölker Helga, Tóth Abigél
Felkészítő tanár: Benkovicsné Farkas Edith
területi 27. helyezés (4.a) Kiss-Adorján Alíz, Denkinger József, Érsek Boglárka, Marcel Lőrinc
Felkészítő tanár: Helstáb Edit

A Bolyai matematika csapatversenyen ismét sikerrel szerepelt iskolánk.
Megyei 4.helyezést (4. évfolyam) értek el Denkinger József, Érsek Boglárka, Nyitrai Ákos, Vas Domonkos,
megyei 5.helyezést (4. évfolyam) értek el Csonka Illés, Imre Luca, Kiss-Meirosu Lúcia, Varga Natália.
Eredményükhöz gratulálunk!
Felkészítő tanáraik:Mendly Márta és Benkovicsné Farkas Edith
megyei 9. hely (7. évfolyam) Csák Levente, Tóth Bence, Török Péter, Vágyi Mihály
megyei 15. hely (5. évfolyam) Jaczó Kata, Csák Ferenc, Gyimesi Balázs, Mayer Hanna
megyei 15. hely (6. évfolyam) Kovács Patrik, Péter Norbert, Péter Szilárd, Tóth Márton
Felkészítő tanáraik: Alföldi Csabáné, Fáy Tímea