2018-2019

 Jiu Jitsu  eredmények  két súlycsoportban:
Érsekújvár, 2019 Grappling Bajnokság
Jordán Andor I helyezés 50 kg kategóriában
Tóth Csanád III. helyezés 50 kg kategóriában
Varga János II. helyezés 66 kg kategóriában .

Iskolánk csapata első helyezést ért el a Mohácson megrendezett Brodarics területi anyanyelvi versenyen, melyhez ezúton is gratulálunk! A csapat tagjai: Denkinger Júlia (4.a), Péterfia Mátyás (4.a), Laki Csanád (5.a), Szabó Inez (5.b), Bleszity Lotti (6.a), Kiss Hanna (6.a), Denkinger József (7.a), Tóth Abigél (7.b), Rózsa Eszter (8.a) és Vén Veronika (8.a). Felkészítő tanárok: Illésné Székely Ezsébet, Királyné Haász Nóra, Oszoli Borbála és Viszlai-Nagy Eszter.
Brodarics Területi Anyanyelvi Verseny
Egyéni:
Péterfia Mátyás 4.a 1. helyezett
Denkinger Júlia 4.a 2. helyezett
Csapat:
4. évfolyam Péterfia Mátyás és Denkinger Júlia 1. helyezett
Felkészítő tanár: Illésné Székely Erzsébet

Denkinger Júlia 4.a osztályos tanuló országos Pangea matematika verseny külön díjazottja.
Felkészítő tanár: Illésné Székely Erzsébet
Gratulálunk!

Ekmann Dóra duplett petanque diákolimpia 1. helyezett,
Ekmann Dóra, Egressy Kitti, Barna Bolda triplett petanque diálolimpia 2. helyezett,
Perlaki-Kaltenecker Vanda Anna kosárlabda U10 nyuszikupa 1. helyezett csapat tagja
Fotók a Galériában

A Fedorka Sosevolt országos szavalóversenyen
240 gyerek közül Reali Bonifacio korcsoportjában 1.,
Reali Prisca 2., Pánczél Dóra pedig 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk:Királyné Haász Nóra

A nyelvÉSZ verseny március 22-én rendezett megyei fordulóján a 7. évfolyamon az első 4 helyezést iskolánk tanulói hozták el.
Denkinger József (7.a) I. helyezést ért el (és így ő képviseli majd a Baranya megyei 7. évfolyamosokat az országos döntőn), Merényi Cecília (7.a) és Laki Menyhért (7.a) megosztott II. helyezéstTóth Abigél (7.b) pedig IV. helyezést ért el.

Nyelvi versenyeredmények
8. osztály
Szépen szerepeltek 8. osztályos tanulóink az alábbi városi versenyeken angol és német nyelvből, gratulálunk nekik!
A Református Iskola „Most mutasd meg „városi angol versenyén 1. helyezett lett Katona Csanád ( 8.c),
3. helyezett lett Szomor Levente (8. b.)
4. helyezett lett Hajdú Fanni (8.c)
10. helyezett lett Hofekker Olivér
Felkészítő tanáruk: Viszlai- Nagy Eszter
A 7. osztályosok versenyében 6. helyezett lett Kiss- Adorján Alíz,
7. helyezett lett Borbély- Bartis Gergő,
8. helyezett lett Marcel Lőrinc,
9. helyezett lett Tóth Abigél.
Felkészítő tanáruk: Sztanicsné Farkas Csenge
A német nyelvi versenyen 4. helyezett lett Kiss – Meirosu Lúcia( 7.b),
6. helyezett lett Varga Natália ( 7. b.)
Felkészítő tanáruk: Vágyiné Soltész Katalin
A Leöwey Gimnázium 8. osztályosok számára meghirdetett versenyén 2. helyezett lett Szomor Levente (8. b),
3. helyezett lett Katona Csanád ( 8. c)
8. helyezett lett Hajdú Fanni (8.c)
Felkészítő tanáruk: Viszlai – Nagy Eszter
A Nagy Lajos Gimnázium versenyén 1. helyezett lett Katona Csanád ( 8. c.),
3. helyezett lett Vén Veronika.
Felkészítő tanáruk: Viszlai- Nagy Eszter
 

A Zrínyi matematika verseny megyei fordulóján kiemelkedő helyezést értek el tanulóink:
Laki Csanád 5. évfolyam 3. helyezés, felkészítő tanára Fáy Tímea
Péterfia Mátyás 4. évfolyam 4. helyezés, felkészítő tanára:Illésné Székely Erzsébet
Denkinger József 7. évfolyam 9. helyezés, felkészítő tanára Fáy Tímea
Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak!

Domján Bogi a Ciszterci Szent Margit Iskola színeiben megnyerte a Diákolimpia megyei döntőjét 50 m mellúszás versenyszámban.
A gyorsúszásban néhány századdal maradt le a dobogóról.
Az első helyezettek 2019. március 9. szombaton az Országos Diákolimpia győri döntőjében versenyezhetnek.

Gratulálunk tanulóinknak, akik 2018. december 8-án, Budapesten, a
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntőjén II. helyezést értek el!
A csapat tagjai: Denkinger József, Érsek Boglárka, Laki Menyhért, Zajácz Veronika - 7.A osztályos tanulók.
Felkészítő tanár: Oszoli Borbála

Gratulálunk tanulóinknak, akik döntőbe jutottak az OTP Fáy András Alapítvány pénzügyi versenyén.
A csapat tagjai:
Nagy Tamás, Turós Tamás, Wirth Benedek.
Felkészítő tanár: Molnárné Boda Mária

Iskolánk ismét sikeresen szerepelt a Bolyai Matematika Csapatversenyen, megyei 2.helyezést ért el 2 csapat, melynek tagjai:Szabó Máté, Máthé Balázs, Laki Csanád, Hegyi Miklós 5. évfolyam
Érsek Boglárka, Denkinger József, Laki Menyhért, Vas Domonkos 7. évfolyam
Felkészítő tanáruk: Fáy Tímea
Gratulálunk a szép eredményhez!