CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2019. július 18. Csütörtök, ma Frigyes napja van

2018-2019

Apáczai Úszóverseny Kupa kollégiumok közötti versenyében, a Szent Margit Kollégium csapata I. helyezést ért el. Kollégiumunkat Perjás Petra (25 m gyors arany, 25 m hát ezüst) és Pretz Dorina (25 m gyors bronz, 50 m arany, 25 m mell arany, 25 m hát bronz) képviselték.

Apáczai Atlétikai Kupa Baranya megyei kollégiumok közötti versenyében, a Szent Margit Kollégium csapata I. helyezést ért el (3 arany, 3 ezüst, 2 bronz érem). 

Verseny neve városi/megyei/területi/ országos díjazott neve helyezés
Apáczai atlétika kupa megyei Gocza Fanni távolugás aranyérem 4x400-as váltó ezüstérem
Apáczai atlétika kupa megyei Pszota Csenge 4x400-as váltó ezüstérem
Apáczai atlétika kupa megyei Burány Emília 4x400-as váltó ezüstérem
Apáczai atlétika kupa megyei Schmidt Kata 4x400-as váltó ezüstérem, 800m - bronzérem
Apáczai atlétika kupa megyei Váradi Zsófia súlylökés aranyérem kislabda hajítás ezüstérem
Apáczai atlétika kupa megyei Nyilas Laura távolugrás bronzérem
Apáczai atlétika kupa megyei Mészáros Fanni súlylökés ezüstérem, kislabda hajítás aranyérem
Apáczai atlétika kupa megyei CNK csapat I. helyezés
REFI kupa - röplabda megyei Várhegyi Míra, Kaiser Cecília, Gyergyói Fanni, Somogyi Eszter + lajosista fiúk III. hely
Istenes versek szavalóverseny városi Laszinger Lilla II. hely
Istenes versek szavalóverseny városi Visnyei Kimberli Különdíj
ÖKOLI verseny városi Horváth Eszter, Gangel sarolta, Kulutácz Karolina I. hely
ANK Úszó kupa városi Perjás Petra, Pretz Dorina csapat 1. hely
ANK Úszó kupa városi Pretz Dorina 25m gyors 3.hely
ANK Úszó kupa városi Pretz Dorina 50m gyors 1.hely
ANK Úszó kupa városi Pretz Dorina 25m mell 1.hely
ANK Úszó kupa városi Pretz Dorina 25m hát 3.hely
ANK Úszó kupa városi Perjás Petra 25m gyors 1.hely
ANK Úszó kupa városi Perjás Petra 25m hát 2. hely
Wass albert szavalóverseny városi Griezer Fanni I.hely
Kodály Got Talent városi Pap Gerda Platina minősítés
Kodály Got Talent városi "Még alszunk rá egyet" együttes - Vucseta Panna, Pávics Dominika, Selyem Léna, Pap Gerda, Kökény Anita, Verbulecz Rita Platina minősítés
"Pécs és környéke" helytörténeti vetélkedő megyei Napkeleti bölcsek - Nováky Csilla, Pávics Dominika, Kökény Anita II. hely
Bibliaismereti vetélkedő városi Juhász Erzsébet, Nagy Liliána, Kovács Laura I. hely
Bibliaismereti vetélkedő városi Virányi Fanni, Korpics Zsófi, Szűcs Petra III. hely
Litera-Túra olvasómozgalom városi Husz Dóra díjazott
Litera-Túra olvasómozgalom városi Schmidt Kata díjazott
"Rugóláb" Ugrókötél verseny megyei Fülöp Kitti I. hely
"Hogyan mondjam el neked?" Európa nyelvei vetélkedő negyei Burány Emília I.hely
"Hogyan mondjam el neked?" Európa nyelvei vetélkedő megyei Pszota Csenge II. hely