CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2019. július 18. Csütörtök, ma Frigyes napja van

2006-2007


VERSENYEREDMÉNYEK 

a 2006/2007-es tanévben

Házi versenyek helyezettjei

alsó tagozat

 

 

 

Matematika verseny

 


I. évfolyam:

1.  Sebõk  Bence 1.b 

2.  Nagy  Márton 1.b 

3.  Fehér  Márton 1.b 

 

II. évfolyam:

1.  Széll Sára 2.b 

2.  Merzay  Csenge 2.b

     Péterffy  Orsolya 2.b 

3.  Gajda  Réka 2.a

III. évfolyam:

1.  Tari  Edina  3.b 

2.  Csikós  András  3.a 

3.  Horváth  Eszter 3.a 

 

IV. évfolyam:

1. Vörös  Dávid 4.b 

2.  Máté  Bálint 4.b 

3.  Schmidt  Nikolett 4.a 

Nyelvtan - helyesírási verseny


II. évfolyam:

1.  Széll  Sára  2.b

2.   Merzay  Csenge  2.b

3.   Gajda  Réka  2.a

III. évfolyam:

1.    Berta  Bianka  3.b

2.    Tari Edina 3.b  

3.    Kovács  Marcell  3.b

 

IV. évfolyam:

1.    Török  Antal 4.a 

2.    Figura  Sára  4.a 

 

 

Olvasás - szépkiejtési verseny

 


II. évfolyam:

1. Gajda  Réka  2.a

2. Hamerli  Szabolcs  2.b 

3. Bircsák  Fanni  2.a

 

III. évfolyam:

1. Vecsernyés  Villõ  3.a

2. Berta  Bianka  3.b

3. Wéber  Margaréta  3.a   


 

IV. évfolyam:

1.  Schenk  Hedvig 4.b

2.  Varga  Viktória  4.b 

3.  Schmidt  Nikolett  4.a 

 Szavaló verseny

 

ARANY   OKLEVÉL

EZÜST    OKLEVÉL

BRONZ   OKLEVÉL

OKLEVÉL

Bleszity  Lilla  4.b

Balog  Dóra  1.b

Gáspár  Tamara  1.a

 Szukits Melinda  1.b

Nagy  Niké  Anna 2.b

Kellermayer  Anna  1.a

Merzay  Csenge  2.b

Árvay  Kata  1.b

Kovács  Marcell  3.b

Dravecz  Luca  2.b

László  András  4.a

Dudók  László 1.a

Ráduly  Adrienn 1.a

Tábori  Zita  3.b

 

Balog  Tamás  2.a

 

Fáy  Bianka  4.b

 

Vidák  Réka  2.a

 

 

 

Tari  Edina  3.b

 

 

 

Surján  Lívia  4.b

 

 

 

Arató  Anna  3.a

 

Mesemondó verseny

 

ARANY   OKLEVÉL

EZÜST    OKLEVÉL

BRONZ   OKLEVÉL

Kovács  Marcell  3.b

Hegedûs  Bulcsú  3.a

Élõ  Csenge  4.a

Aracs  Noémi  2.a

Gajda  Réka  2.a

 

Elekes  Gergõ  2.b

Solymosi  Judit  2.a

 

Vecsernyés  Villõ  3.a

Kürti  Boglárka  2.b

 

 

Szívbõl gratulálunk minden versenyen résztvevõ tanulónknak!

 

Verseny megnevezése:

Helyezések:

Név, osztály:

Felkészítõ tanárok:

Egyházmegyei hittanverseny

I.

4.a

Figura Sára

Kiszner Kinga

Pintér Márk

Török Antal

4.b

Fürstenhoffer Zsanett

Bánki Anna

Koós Gergely

Hang Barnabás

Vörös Dávid

Máté Bálint

Lónárdt Edit

Bendegúz NyelvÉSZ nemzetközi verseny, megyei forduló

7.

12.

13.

19.

4.a Figura Sára

4.a Török Antal

6.b Bauer Flóra

6.b Prifer András

Illésné Székely Erzsébet

Szabó-Haász

Nóra

„Zrínyi" matematika verseny,

megyei forduló

III. (csapatban)

 

 

Egyéni helyezések:

7.

13.

20.

90.

193.

217.

6.b Láng Hanga

6.b Bauer Flóra

6.b Péterffy Gábor

 

6.b Láng Hanga

6.b Bauer Flóra

6.b Péterffy Gábor

4.b Tábori Zita

4.b Tari Edina

4.b Berta Bálint

Sebõk Zsolt

 

 

 

 

 

 

Benkovicsné Farkas Edith

„Apró matematikusok" megyei versenye

1.osztályosok:

6.

2. osztályosok:

5.

9.

 

Sebõk Bence

 

Merzay Csenge

Péterffy Orsolya

 

Horváth Ildikó

 

Vágner Ágnes

Kalmár L. megyei matematika verseny

4. (holtversenyben)

6.b Láng Hanga

6.b Bauer Flóra

Sebõk Zsolt

 

Kenguru nemzetközi matematika verseny, megyei forduló

4.

7.

8.

12.

6.b Láng Hanga

6.b Bauer Flóra

4.b Máté Bálint

7.a Gyöngyösi László

Sebõk Zsolt

 

Dugonics A. országos matematika verseny

I.

III.

6.b Láng Hanga

6.b Bauer Flóra

Sebõk Zsolt

 

„Tanuljunk a természetben!" területi term. ism. vetélkedõ

III.

5.b Elek Andrea

6.b Láng Hanga

7.a Benkovics Ramóna

7.b Szabó Zita

Késmárki Tiborné

 

 

„MOZDULJ!" területi katolikus iskolák sportvetélkedõje

III.

Felsõ tagozatos válogatott csapat

 

Gizella-kupa

Mohács

II.

3-4-5. osztályos válogatott csapat

 

24 órás foci

Szent Mór

I.

2. korcsoportos fociválogatott

(4.a; 4.b)

 

Berta Bálint

Lukácsy Bence

Bertalan Dávid

Kovács Marcell

Peták Mór Mátyás

Benkovics Zsombor

Hegedûs Bulcsú

Kaufmann Balázs

Csikós András

Benkovicsné Farkas Edith

DUATLON megyei

Csapatban:

III.

3. korcsoport:

 

I.

1. korcsoport

+ Egyéni: 7.

5.a Arató Csaba

5.b Szeõke Bálint

6.b Lovász Zoltán

 

2.b Péterffy Orsolya

2.b Gyõrfi Csenge

2.b  Merzay Csenge

 

DUATLON országos

Csapatban: 9.

Egyéni:

1. korcsoport

57.

62.

64.

65.

3. korcsoport:

62.

 

 

 

2.b Péterffy Orsolya

2.b Gyõrfi Csenge

2.b  Merzay Csenge

2.b Mayer Levente

 

5.a Arató Csaba

Vágner Ágnes

Városi szavaló verseny

különdíj

8.b Aracs Bianka

Nagy Katalin

Árpád-kupa, városi számítástechnika verseny

Csapatban: III.

Egyéni:

5-6. évf.

1.

2.

7-8. évf.

6.

 

 

 

6.a Krutki Tamás

6.a Péterffy Gábor

 

7.b Szabó Zita

Ulrichné

Ország Mária

Évezredek öröksége - városi  kulturális verseny

középmezõny

 

Szabó-Haász Nóra

Petik Róbert

 

SIKERES MEGMÉRETTETÉST

A 2007/2008-AS TANÉVBEN IS!