Verseny neve |
helye |
városi/megyei/területi/országos |
díjazott neve |
helyezés |
Apáczai Atlétika Kupa |
Várkői Stadion |
megyei |
Mészáros Fanni (kislabda) |
I. hely |
Apáczai Atlétika Kupa |
Várkői Stadion |
megyei |
Mészáros Fanni (súlylökés) |
I. hely |
Apáczai Atlétika Kupa |
Várkői Stadion |
megyei |
Mangó Dorottya (100 m) |
I.hely |
Apáczai Atlétika Kupa |
Várkői Stadion |
megyei |
Lukács Panna (1500 m) |
III. hely |
Apáczai Atlétika Kupa |
Várkői Stadion |
megyei |
csapat |
II. hely |
Refi Röplabda Kupa |
Református Kollégium Sportcsarnoka |
városi |
Kaizer Cecília, Kecskés Petra, Kékkői Zsófia, Szabó Zsófi + fiúkollégisták |
III. hely |
Istenes versek versmondó verseny |
CNK |
városi |
Kiss Noémi |
I. hely |
Istenes versek versmondó verseny |
CNK |
városi |
Laszinger Lilla, Bereczk Barbara |
megosztott II. hely |
Istenes versek versmondó verseny |
CNK |
városi |
Griezer Fanni, Vucseta Luca |
megosztott III. hely |
Apáczai Úszókupa - 25m mell |
ANK Uszoda |
városi |
Bévárdi Zsófi |
I. hely |
Apáczai Úszókupa - 50m gyors |
ANK Uszoda |
városi |
Bévárdi Zsófi |
I. hely |
Apáczai Úszókupa - 25m gyors |
ANK Uszoda |
városi |
Bévárdi Zsófi |
I. hely |
Apáczai Úszókupa - 25m hát |
ANK Uszoda |
városi |
Bévárdi Zsófi |
I. hely |
Apáczai Úszókupa - 25m mell |
ANK Uszoda |
városi |
Csontos Réka |
II. hely |
Apáczai Úszókupa - 50m gyors |
ANK Uszoda |
városi |
Csontos Réka |
II. hely |
Apáczai Úszókupa - 25m gyors |
ANK Uszoda |
városi |
Perjás Petra |
II. hely |
Apáczai Úszókupa - 25m hát |
ANK Uszoda |
városi |
Perjás Petra |
II. hely |
Apáczai Úszókupa |
ANK Uszoda |
városi |
Csapatverseny - Bévárdi Zsófi, Csontos Réka, Perjás Petra |
I. hely |
Wass Albert szavalóverseny |
Református Kollégium |
városi |
Vucseta Luca |
III. hely |
Pécs és környéke helytörténeti vetélkedő |
ANK színházterem |
megyei |
Czimer Zsófia, Jékel Bernadett, Pandur Marianna |
I.hely |
Öttorony szavalóverseny |
Hajnóczy kollégium |
városi |
Griezer Fanni |
III. hely |
Öttorony szavalóverseny |
Hajnóczy kollégium |
városi |
Vucseta Luca, Laszinger Lilla |
Különdíj |
Angol verseny I. csapat |
Kodály kollégium |
városi |
Radnóti Hanna, Fenyő Nóra |
I. hely |
Angol verseny II. csapat |
Kodály kollégium |
városi |
Dobos Dóra, Griezer Fanni, Layton Sandra |
V. hely |
Hajnóczy kézilabda kupa |
Radnóti pálya |
városi |
Selyem Léna, Szalona Dzsenifer, Hohmann Fanni, Horváth Gréta, Laszinger Lilla, Ribányi Luca, Várhegyi Míra, Kovács Elizabet |
II. hely |