CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2019. július 18. Csütörtök, ma Frigyes napja van

2017-2018

Verseny neve helye városi/megyei/területi/országos díjazott neve helyezés
Apáczai Atlétika Kupa Várkői Stadion megyei Mészáros Fanni (kislabda) I. hely
Apáczai Atlétika Kupa Várkői Stadion megyei Mészáros Fanni (súlylökés) I. hely
Apáczai Atlétika Kupa Várkői Stadion megyei Mangó Dorottya (100 m) I.hely
Apáczai Atlétika Kupa Várkői Stadion megyei Lukács Panna (1500 m) III. hely
Apáczai Atlétika Kupa Várkői Stadion megyei csapat II. hely
Refi Röplabda Kupa Református Kollégium Sportcsarnoka városi Kaizer Cecília, Kecskés Petra, Kékkői Zsófia, Szabó Zsófi + fiúkollégisták III. hely
Istenes versek versmondó verseny CNK városi Kiss Noémi I. hely
Istenes versek versmondó verseny CNK városi Laszinger Lilla, Bereczk Barbara megosztott II. hely
Istenes versek versmondó verseny CNK városi Griezer Fanni, Vucseta Luca megosztott III. hely
Apáczai Úszókupa - 25m mell ANK Uszoda városi Bévárdi Zsófi I. hely
Apáczai Úszókupa - 50m gyors ANK Uszoda városi Bévárdi Zsófi I. hely
Apáczai Úszókupa - 25m gyors ANK Uszoda városi Bévárdi Zsófi I. hely
Apáczai Úszókupa - 25m hát ANK Uszoda városi Bévárdi Zsófi I. hely
Apáczai Úszókupa - 25m mell ANK Uszoda városi Csontos Réka II. hely
Apáczai Úszókupa - 50m gyors ANK Uszoda városi Csontos Réka II. hely
Apáczai Úszókupa - 25m gyors ANK Uszoda városi Perjás Petra II. hely
Apáczai Úszókupa - 25m hát ANK Uszoda városi Perjás Petra II. hely
Apáczai Úszókupa ANK Uszoda városi Csapatverseny - Bévárdi Zsófi, Csontos Réka, Perjás Petra I. hely
Wass Albert szavalóverseny Református Kollégium városi Vucseta Luca III. hely
Pécs és környéke helytörténeti vetélkedő ANK színházterem megyei Czimer Zsófia, Jékel Bernadett, Pandur Marianna I.hely
Öttorony szavalóverseny Hajnóczy kollégium városi Griezer Fanni III. hely
Öttorony szavalóverseny Hajnóczy kollégium városi Vucseta Luca, Laszinger Lilla Különdíj
Angol verseny I. csapat Kodály kollégium városi Radnóti Hanna, Fenyő Nóra I. hely
Angol verseny II. csapat Kodály kollégium városi Dobos Dóra, Griezer Fanni, Layton Sandra V. hely
Hajnóczy kézilabda kupa Radnóti pálya városi Selyem Léna, Szalona Dzsenifer, Hohmann Fanni, Horváth Gréta, Laszinger Lilla, Ribányi Luca, Várhegyi Míra, Kovács Elizabet II. hely