CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2021. augusztus 01. Vasárnap, ma Boglárka napja van

2020-2021

 
2020-2021 évi Kenguru matematika verseny megyei eredményei:
 
Szalai Balázs 9. hely 5.a
Szabó Máté 6. hely 7.a
Laki Csanád 8. hely 7.a
Felkészítő tanáruk: Alföldi Csabáné, Fáy Tímea

Zrínyi Ilona matematika verseny megyei eredményei:
 
5. hely Szabó Máté 7. évfolyam, felkészítő tanára: Fáy Tímea
 
6. hely Laki Csanád 7. évfolyam, felkészítő tanára: Fáy Tímea
 
12. hely Laki Ilona 3. évfolyam, felkészítő tanára: Elek Virág
15. hely Máthé Dorottya 5. évfolyam, felkészítő tanára: Alföldi Csabáné
16. hely Balázs Zsombor 6.évfolyam, felkészítő tanára: Alföldi Csabáné
19. hely Denkinger Júlia 6. évfolyam, felkészítő tanára: Alföldi Csabáné
26. hely Máthé Balázs 7. évfolyam, felkészítő tanára: Fáy Tímea
27. hely Péterfia Mátyás 6. évfolyam, felkészítő tanára: Alföldi Csabáné
32. hely Szabó Júlia 5. évfolyam, felkészítő tanára: Alföldi Csabáné
35. hely Leiner Emma 5. évfolyam, felkészítő tanára: Alföldi Csabáné
53. hely Szalai Balázs 5. évfolyam, felkészítő tanára: Alföldi Csabáné
 

Bolyai matematika csapatverseny megyei eredményei:
 
megyei 1. helyezés : Máthé Balázs, Hegyi Miklós, Szabó Máté, Laki Csanád 7.a
felkészítő tanáruk: Fáy Tímea
megyei 3. helyezés: Golobics Lili, Horváth Zsófia, Érsek Regina, Magyar Márk 5.c
Felkészítő tanáruk: Porvayné Buzás Inez
megyei 5. helyezés: Barna Rozália, Bencsik Bianka, Laki Ilona 3.b
Felkészítő tanáruk: Elek Virág
megyei 7. helyezés: Denkinger Júlia, Stang Tibor, Almássy András 6.a
Felkészítő tanáruk: Alföldi Csabáné
 

2021. május 15-én lezárult a Kálti Márk országos történelemverseny. Iskolánk tanulói kiemelkedő eredményt értek el, szívből gratulálunk!
5. évfolyamon országosan:
Ujj Domonkos Levente 1.
Ollé Gergely 1.
Raffay András 4.
Sárközi Balázs 11.
 Szendrei Soma 14.
6. évfolyamon:
Magyar Márk 13.
felkészítő tanáruk: Királyné Haász Nóra

2021.05.09-én a PVSK Regionális Rangsor  (Judo) versenyt szervezett Pécsett. Diák B kategóriában Domján Péter Boldizsár I. helyezést, Diák A kategóriában Raffay András szintén I. helyezést ért el.
Domján Péter Boldizsár 2020. novemberben Győrben Diák C Országos Bajnokságon 1. helyezettként szintén aranyérmet szerzett.

 A Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen iskolánk csapata 7. évfolyamon megyei szinten 1. helyezést ért el:
A csapat tagjai: Haszonics Luca, Hegyi Miklós, Laki Csanád, Szabó Máté
Felkészítő tanáruk: Oszoli Borbála
3. évfolyamon megyei 3. helyezést értek el:
A csapat tagjai: Laki Ilona, Debreceni Kincső, Érsek Hajnalka, Fritschi Borbála
3. évfolyamon megyei 5. helyezést értek el:
A csapat tagjai: Lónay László, Fehér Eszter, Bors Minka  Barna Rozália
Felkészítő tanáruk: Elek Virág
Gratulálunk a szép eredményekhez!

A Dugonics matematika verseny egyben iskolánk házi versenye. Gratulálunk a szép eredményekhez!
4. évfolyam
1. Kardos-Kósa Eszter
2. Király Zalán, Kovács Márk
3. Pótó Zsófia
5. évfolyam
1. Szabó Júlia
2. Egerszegi Hanna
3. Szalai Balázs
6. évfolyam
1. Horváth Zsófia
2. Péterfia Mátyás
3. Érsek Regina
7. évfolyam
1. Laki Csanád
2. Máthé Balázs, Szabó Máté
3. Vas Sebestyén
8. évfolyam
1. Csiki Hanna
2. Győrfi Zoltán
3. Gorsics András

A 2019-2020 évi Kenguru matematika verseny megyei döntőjén résztvevők legjobb eredményei:
3.hely Denkinger Júlia 5. a  felkészítő tanára: Alföldi Csabáné
3.hely Laki Menyhért 8.  felkészítő tanára: Fáy Tímea
4.hely Laki Ilona 2.b  felkészítő tanára: Elek Virág
5.hely Szabó Júlia 4.a   felkészítő tanára: Vágyiné Soltész Katalin
8. hely Kardos-Kósa Eszter 3.a  felkészítő tanára Gadó Annamária
10.hely Bors Minka 2.b  felkészítő tanára: Elek Virág
10.hely Szalai Balázs 4.a felkészítő tanára: Vágyiné Soltész Katalin
14.hely Debreceni Kincső 2.b felkészítő tanára: Elek Virág
15.hely Laki Csanád 6.a  felkészítő tanára: Fáy Tímea
15.hely Vas Dononkos 8.a   felkészítő tanára: Fáy Tímea
16.hely Máthé Dorottya 4.a felkészítő tanára: Vágyiné Soltész Katalin
16.hely Horváth Zsófia  5.c   felkészítő tanára: Porvayné Buzás Inez

A Szemere kultúrtörténeti vetélkedő 84 országos döntőbe jutott diákja közül Bors Hanga 3., Juhász Napsugár 1. helyezést ért el.
Felkészító tanáruk Királyné Haász Nóra.