CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2020. július 10. Péntek, ma Amália napja van

2019-2020

 
Kutas Dorka Kata
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett, a „Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019" cím elnyerésére benyújtott pályázata a feltételeknek megfelelt, és Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úr az Értékelő Bizottság által felterjesztett javaslat alapján érdemesnek találta Önt az elismerésre – az elismerő oklevelet postai úton veheti át.
Ebben az évben, a vírus helyzetre tekintettel, személyes átadó ünnepséget nem tartunk elővigyázatossági okokból.
Eredményéhez gratulálunk!
További jó tanulást és eredményes sportolást kívánunk!
Üdvözlettel:
 
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Köznevelési Stratégiai Főosztály
 

Név osztály

Verseny

Eredmény

Friedmann Máté 5.c

asztalitenisz diákolimpia megyei

országos

1. helyezett

6. helyezett

Bende Zétény5.c

 

tollaslabda diákolimpia területi (országosra jutott, a verseny a vírus miatt elmaradt)

3. helyezett

Havasi Szonja 6.b

asztalitenisz diákolimpia megyei

  4. helyezett

Hernádi Sára 5.a

 

Tollaslabda diákolimpia megyei területi(országosra jutott-elmaradt)

 1.       helyezett

 2.       helyezett

Feule Egon 7.b

 

 

regionális gitárverseny)

: arany minősítés+a zsűri különdíja+ a verseny nagydíja (ANK-Művészeti iskolában tanulja, Sára Erika felkészítő tanár

Imre Kolos7.b

 

Úszás diákolimpia 100m gyors megyei-(országosra jutott elmaradt)

1.       helyezett

Kristóf Ábel 7.b

 

Úszás diákolimpia megyei 100m mell (országosra jutott elmaradt)

1.       helyezett

Kaufmann Hanna 8.a

Aerobik diákolimpia országos egyéni -páros, Kutas Dorkával 7.b- aerobik Magyar kupa országos egyéni-trió- aerodance-

1.       helyezett

1.       helyezett

1.       helyezett

2.       helyezett

4.       helyezett

Kutas Dorka 7.b

Aerobik diákolimpia országos páros (Kaufmann Hannával)

Magyar kupa döntő országos csapat

1.       helyezett

 

2.       hely

Ekman Dóra 4.a

Torna diákolimpia megyei és városi

1.       helyezett

 

Országos történelemversenyen 10. helyezett Magay Kristóf,
Hernádi Sára 11., Horváth Zsófia pedig 12. helyezett lett.
Gratulálunk a szép eredményhez!


A Pangea versenyen elért eredmények alapján iskolánk tanulói közül a legügyesebbek:
Berényi Dániel 4.a.  12.hely    Vágyiné Soltész Katalin
Szalai Balázs 4.a.  16.hely       Vágyiné Soltész Katalin
Takács András 5.b.  22.hely     Felkészítő tanár: Fáy Tímea
Máthé Balázs  6.a. 20. hely      Felkészítő tanár: Fáy Tímea
Laki Menyhért 8.a. 1. hely    Felkészítő tanár: Fáy Tímea
Pánczél András 8.a. 12.hely    Felkészítő tanár: Alföldi Csabáné
 

A Zrínyi matematika verseny megyei fordulóján iskolánk több tanulóját díjazták:
4. helyezés Laki Menyhért 8.a  
7.helyezés Máthé Balázs 6.a
9.helyezés Laki Csanád 6.a
Felkészítő tanáruk Fáy Tímea. Gratulálunk a szép helyezésekhez!
További eredmények:
15.helyezés Laki Ilona 2.b   Felkészítő: Simon Benjamin
53.helyezés Szabó Júlia 4.a Vágyiné Soltész Katalin
26.helyezés Horváth Zsófia 5.c   Felkészítő: Porvayné Buzás Inez
28.helyzés Jaczó Zoltán 5.b   Felkészítő: Fáy Tímea
33.helyezés Takács András 5.b   Felkészítő: Fáy Tímea
39.helyezés Péterdia Mátyás 5.a Felkészítő: Alföldi Csabáné
45.helyezés Denkinger Júlia  5.a Felkészítő: Alföldi Csabáné
12.helyezés Szabó Máté 6.a Felkészítő: Fáy Tímea
15.helyezés Denkinger József 8.a  Felkészítő: Fáy Tímea
16.helyezés Pánczél András 8.a Felkészítő: Alföldi Csabáné

Pétery Johanna 5.b osztályos tanuló a Diákolimpia asztalitenisz versenyén "A" kategóriában országos I. helyezést ért el.

A „Most mutasd meg” a Református Gimnnázium által szervezett
idegennyelvi megyei versenyen tanulóink szép helyezéseket értek el.
NÉMET
1. helyezés Varga Natália 8.b.
4. helyezés Fölker Helga 8.b.
5. helyezés Kiss-Meirosu Lúcia 8.b.
Felkészítő tanár: Vágyiné Soltész Katalin
 
ANGOL
2. helyezés Tóth Abigél 8.b.
Felkészítő tanár: Sztanicsné Farkas Csenge
 

Bolyai matematika csapatverseny
megyei 3. helyezés: Golobics Lili, Horváth Zsófia, Érsek Regina, Magyar Márk 5.c
Felkészítő tanáruk: Porvayné Buzás Inez
Bolyai matematika csapatverseny
megyei 4. helyezés: Denkinger József, Érsek Boglárka, Laki Menyhért, Vas Domonkos 8.a
Felkészítő tanáruk: Fáy Tímea