A verseny neve |
Tanuló |
Osztály |
Megyei eredmény |
díjazás |
Országos eredmény |
Felkészítő tanár |
MATEMATIKA |
Zrínyi Ilona |
Schulteisz Ábel |
3. |
4. hely |
jutalomban részesült |
|
Illésné Székely Erzsébet |
Merzay Csenge |
5. |
1. hely |
országos döntőbe jutott |
7. hely |
Schrothné Fáy Tímea |
Máté Bálint |
7. |
3. hely |
56. hely |
Ulrichné Országh Mária |
Dugonics Katolikus isk. versenye |
Péterffy Orsolya |
5. |
|
országos döntőbe jutott |
1. hely |
Schrothné Fáy Tímea |
Tari Edina |
6. |
|
8. hely |
Alföldi Csabáné |
Jedlik Ányos |
Sebők Bence |
4. |
1. hely |
országos döntőbe jutott |
3. hely |
Horváth Ildikó |
Peták Mór Mátyás |
6. |
4. hely |
oklevelet kapott |
|
Alföldi Csabáné |
Tari Edina |
6. |
5. hely |
Kalmár László |
Péterffy Orsolya |
5. |
1. hely |
országos döntőbe jutott |
9. hely |
Schrothné Fáy Tímea |
Merzay Csenge |
5. |
2. hely |
|
|
Tari Edina |
6. |
2. hely |
|
|
Alföldi Csabáné |
Máté Bálint |
7. |
9. hely |
|
|
Ulrichné Országh Mária |
Bolyai csapat verseny |
Deli Zsolt |
3. |
7. hely |
oklevelet és ajándékot kaptak |
|
Illésné Székely Erzsébet |
Szabó Balázs |
|
Szalai Csenge |
|
Schulteisz Ábel |
|
Merzay Csenge |
5. |
2. hely |
oklevelet és ajándékot kaptak |
|
Schrothné Fáy Tímea |
Széll Sára |
|
Gajda Réka |
|
Péterffy Orsolya |
|
Tari Edina |
6. |
6. hely |
oklevelet és ajándékot kaptak |
|
Alföldi Csabáné |
Peták Mór Mátyás |
|
Csikós András |
|
Schmalcz Dániel |
|
Kenguru nemzetközi verseny |
Péterffy Orsolya |
5. |
2. hely |
|
|
Schrothné Fáy Tímea |
Schulteisz Ábel |
3. |
4. hely |
|
|
Illésné Székely Erzsébet |
Tari Edina |
6. |
5. hely |
|
|
Alföldi Csabáné |
Merzay Csenge |
5. |
9. hely |
|
|
Schrothné Fáy Tímea |
SPORT |
Lövész verseny |
Tibald Máté |
csapat |
|
|
4. hely |
Pécs Városi |
Balog Tamás |
|
|
|
Török Antal |
egyéni |
1. hely |
|
3. hely |
Íjász verseny |
Csikós András |
vadász reflex |
1. hely |
|
|
Keresnyei Klára |
Peták Mór Mátyás |
vadász reflex |
3. hely |
|
|
Csizmadia Luca |
tradicionális |
3. hely |
|
|
ANYANYELV |
Bendegúz anyanyelvi verseny |
Szabó Balázs |
3. |
|
|
|
Illésné Székely Erzsébet |
Vén Eszter |
3. |
4. hely |
oklevelet kapott |
|
Tari Edina |
6. |
8. hely |
|
Haász Nóra |
Városi versmondó verseny |
Arató Ármin |
8. |
1. hely |
jutalomban részesült |
|
Haász Nóra |
"Gyerekvers Főváros 2010" pályázat |
Horváth Eszter /vers/ |
6. |
2. hely |
|
|
Nagy Kata |
Kürti Boglárka /mese/ |
5. |
3. hely |
|
|
Peták Boldizsár /mese/ |
8. |
4. hely |
|
|
Merzay Csenge /vers/ |
5. |
5. hely |
|
|
Simonyi helyesírási verseny |
Merzay Csenge |
5. |
2. hely |
|
|
Nagy Kata |
Máté Bálint |
7. |
5. hely |
|
|
SZÁMÍTÁSTECHNIKA |
Alföldi Számítás-technikai verseny |
Szeőke Bálint |
8. |
|
országos döntőbe jutott |
9. hely |
Ulrichné Országh Mária |
Vecsernyés Márk |
7. |
|
12. hely |
Bógár Anett |
8. |
|
30. hely |