Osztályok

1.a osztály
Osztálytanítók: Illésné Székely Erzsébet és Széll Marcell
Bősz Petra Noémi
Czucz András
Csák Zsombor
Császár Hanna Léna
Egry Míra Dalma
Éles Alexander
Heizler Petra
Herendi Péter Ákos
Horgosi Léna
Kis-Simon Máté
König Betta Kinga
Merényi Júlia Hanga
Németh Alexander
Németh Miklós
Panta Attila
Pető Dominik Kende
Sárközi Veronika
Szekeres Nimród
Veszprémi-Hetesi Marcell
 
1.b osztály
Osztálytanító: Lőrincné Bedő Anikó és Széligné Rapcsák Tünde
Balog Patrik Lóránt
Blénesi Annabella
Dénes Huba Márton
Farkas Dávid
Fittler Judit
Géra Nimród Zsombor
Király Sára
Kondor-Molnár Soma
Major Emília Johanna
Monori Tekla
Nádudvary Róza Mária
Nagy Fábián
Pécz Borbála
Pótó Balázs
Sárkány Rita
Schlitt Olivér István
Tihanyi Borbála Júlia
Tihanyi-Kiss Zoárd
Timkó Regő Mihály
Tóth-Berki Ida
Varga Zsolt Zoltán
Vida Hanna Boglárka
Zalai Dorottya
Zsember-Lónay Botond
 
 
 
1.c osztály
Osztálytanítók: Mendly Márta és Vargáné Simon Krisztina
Balázsovics Alíz
Borbély-Bartis Ágoston
Damsa Barnabás
Dorn Hunor
Fehér Dániel Levente
Fellner Réka
Fritz Dóra
Gyurka János
Hegedüs Benjámin
Honti Axel
Horvát György András
Kardos-Kósa Lívia
Kerekes-Óbert Hanna
Koniorczyk Alíz
Mesztegnyei Anna
Simon Marcell
Szénási Mátyás
Tamás-Pápay Sebestyén
Tantos Krisztina Dóra
Varga Márk 
 
 
2.a osztály
Osztálytanítók: Szűcs Anita és Szilágyi Csilla
 
Damsa Kornél
Dolgos Bence Balázs
Friedmann Írisz Csillag
Golobics Gergő
Gyurka Julianna
Hartung Anna
Hegyi Zsigmond Ágoston
Horváth Borbála
Horváth Léna
Kállay Benedek
Kerner István
Kovács Boglárka
König Lea Anna
Kövesdi Gorán
Mencigár Tamás
Palotai Lujza Sára
Pflug Gergely
Szalai Benjamin Huba
Szarka Melinda
Sziládi Réka
Tolnay Piros Julianna
Trubics Nóra
Várnai Réka
Vass Manna
Zalay Boróka
 
 
2.b osztály
Osztálytanítók: Simon Benjamin és Zsoldos-Elek Virág
 Barna Rozália
Bencsik Bianka
Bende Domos
Bors Minka Borbála
Csörge Kata Dorka
Debreceni Kincső Mária
Egerszegi Gréta
Egyed Sára Hanna
Érsek Hajnalka
Farkas Ákos
Fehér Eszter Anna
Feketü Nóra Éva
Fritschi Borbála
Hires Levente
Horváth Réka Panna
Hosszú Anna
Juhász Kamilla
Kovács Domonkos Gusztáv
Kőcs András Benedek
Laki Ilona
Lónay László
Nyári Dalma Kinga
Ócsai János
Paiger Márton
Schoblocher Vince Péter
Szabó Lóránt
Szabó Péter
Szalai Panna
 
 
 
3.a osztály
Osztálytanítók: Kóborné Andocsi Jeanette és Gyöngyiné Fülöp Judit
 
 
Dorn Bendegúz
Esze Viktória
Farkas Kata
Ferenczi Gergő
G. Kovács Márk
Jandó Sára
Kapitány Bálint
Karsa Zsuzsanna Villő
Kerekes-Óbert Gréta
Kiss-Adorján Zorka
Kókai Sára
Laufer Zétény
Mesztegnyei Marcell
Molnár Anna
Péterfia Noémi
Schlitt Eliza Gréta
Schmidt Noémi Eszter
Szakolczi Anna Sára
Szentgróti Boróka
Tóth Máté
Varga Botond
Wintermans Sámuel Antal
 
 
3.b osztály
Osztálytanítók: Vágner Ágnes és Gadó Annamária
 
Borbély-Bartis Anna
Csonka Sebestyén
Dancsó Léna
Dénes Mátyás Levente
Haszonics Réka
Horváth Blanka Zita
Jezerniczky Zalán
Kardos-Kósa Eszter
Király Zalán
Kiss Vitéz Ákos
Légrádi Nóra
Lőrincz Ádám János
Magdali Piroska
Mayer Tamás
Pótó Zsófia
Pretz Attila János
Sipos Hédi
Somoskövi Réka
Szalai Máté Gábor
Timkó Jakab László
Várkonyi Anna
Visegrády Zorka
Zsember-Lónay Anna
 
 
 
3.c osztály
Osztálytanítók: Tyukászné Kerekes Petra és Székely Eszter
 
Baranyai Bálint
Fehér Kiara Mária
Grób Anna
Horváth Dorottya Anna
Kálmán Attila Áron
Kisgyörgy Veronika Anna
Köbli Nóra Luca
Kuti Márton Lél
Lengyel Ábris
Leutsch Máté Gábor
Losonczy Zsigmond
Németh Anna
Nizzoli Filippó
Novotni Lívia
Radnai Regő Csongor
Rokolya Levente
Sárközi Franciska
Takács Máté
Takács Róza
Tolnay Samu Gyula
Tursics Lola Anna
Vida Zorka Léna
Vig Anka
 
 
 
4.a osztály
Osztálytanítók:  Helstáb Edit és Vágyiné Soltész Katalin és Fodor Szabina
 Barna Bolda
Berényi Dániel
Bödőcs Viola
Császár Leila Helga
Egressy Kitti
Ekman Dóra Anna
Fata Viktória
Hánzs-Kovács Panna
Horváth Ida
Hrubi Ármin
Jónás Marcell
Kőcs Kristóf Tibor
Major Botond
Máthé Dorottya Anna
Molnár Viktor András
Nyári Boróka Johanna
Páll Levente
Sárkány Sára
Schoblocher Benedek Antal
Schoblocher Panna Sára
Soós Olivér
Szabó Júlia
Szabó Simon
Szalai Balázs
Szénási Barnabás
Szentgróti Benedek
 
 
 
4.b osztály
 Osztálytanítók:  Benkovicsné Farkas Edith és Regényiné Luspay Ágnes és Sztojkovics Réka
Bencze Zsolna
Borkovits Laura
Domján Péter Boldizsár
Egerszegi Hanna
Egri Kyra
Feketü Júlia Ágota
Fischer Noémi
Fürtös Imola Gréta
Gangel Lúcia
Horváth Bence
Hosszú Hajnalka
Hudánik Dorottya
Iván Boróka
Jordán Péter
Kóbor Bendegúz
Kollár Ferenc Péter
Mikola Levente Mór
Müller Lara Mária
Ollé Gergely
Rabb Réka
Raffay András
Sárközi Balázs Ármin
Ujj Domonkos Levente
Vass Luca
Weich-Vass Lujza
Zalai Adrienn
 
 
 
vissza 
 
5.a osztály
 Osztályfőnök: Tóthné Häring Mónika
helyettese: Alföldi Csabáné
 
Almássy András Dániel
Balázs Zsombor Benedek
Balogh Ákos
Barka Rudolf Péter
Cano-Krommer Sofi
Denkinger Júlia
Fehér Júlia Lilla
Fükő Marcell
Gyimesi Norbert
Gyimesi-Vezér Soma
Hegyi Emma
Hernádi Sára
Hidvégi Benjámin
Nagy Ábel
Németh Luca Hanna
Orosz Nimród Zsigmond
Péterfia Mátyás
Stang Tibor Márk
Tihanyi-Kiss Pálma
Vén Petronella Rita
Verebélyi-Jávorka Csillag Apollónia
Weich-Vass Szonja
Zsember-Lónay Réka
 
 
vissza 
 
5.b osztály
 Osztályfőnök: Fáy Tímea
helyettese: Utassy Kata
 Bödőcs Hedvig
Farkas Dorina
Friesz Laura
Havasi Léna
Hernádi Hanna
Hunyadi Péter
Jaczó Zoltán
Karsa Brigitta Lilla
Kiss Luca Boglárka
Kristóf Kolos Benedek
Leksz Borbála Száva
Magdali Csaba
Makay Liza Erzsébet
Nagy Luca
Nakhleh Michel
Pécz Botond
Pétery Johanna
Sárkány Sándor
Spengler Réka
Szabó Rebeka
Szekér András
Takács András
Térmeg Mia Zora
Tihanyi Emma Lujza
Verbai Emese
 
 
vissza 
 
5.c osztály
 Osztályfőnök: Porvayné Buzás Inez
helyettese: Leutschné Klein Cecilia
 
Balog Zétény Attila
Bende Zétény
Berei Krisztián
Bors Hanga Veronika
Butty Bálint Zalán
Czifra Hargita
Dubacz Levente Mihály
Érsek Regina
Farkas Roland László
Feketü Janka Mária
Friedmann Máté Félix
Golobics Lili
Hetesi Csenge
Horváth Zsófia
Juhász Napsugár
Kiss-Adorján Zsófia
Kőcs Krisztina Kinga
Légrádi Blanka
Magay Benedek
Magay Kristóf
Magyar Márk
Mózes Kincső Ágnes
Nizzoli Matteo
Tálos-Mikolás Zsófia
 
 
vissza 
 
6.a osztály
Osztályfőnök: Halász Gábor
helyettese: Molnárné Boda Mária
 
Dobosi Barnabás
Elekes Mátyás
Engi Zselyke
Faludi Botond Ákos
Farkas Dávid
Hánzs-Kovács Marcell
Haszonics Luca
Hegyi Miklós Benedek
Horváth Márk
Járányi-Wellesz Hanna
Kálmán Patrícia Fanni
Kapitány Nóra
Kókai Zalán
Kovács Álmos
Kovács Gréta
Laki Csanád
Leutsch Hanna
Máthé Balázs András
Monori Emma
Monori Hanna
Porvay Máté Kristóf
Puskás Helga
Reali Prisca
Szabó Máté
Weiling Zalán Patrik
 
 
vissza 
 
6.b osztály
Osztályfőnök: Kucseráné Szinyéri Judit
helyettese: Horváth Ildikó
 
Bende Zaránd
Birghoffer Dániel
Csehó István Márk
Dallmann Levente
Domján Blanka Boglárka
Feketü Emma Luca
Gangel Barnabás
Havasi Szonja
Horváth Dániel
Horváth Vince
Horváth Zsongor
Jankó Anna
Juhász Máté
Kis-Simon Cintia
Kiss-Meirosu Balázs Márk
Kresz-Horváth Áron
Nagy Zsófia
Nyulasi Kincső
Pánczél Dóra
Raffay Nóra
Rózsa Lili Réka
Straubinger Barna Péter
Szabó Inez
Vargha Keve Kadosa
Vas Sebestyén Vince
Visegrády Vanda
Waldhauser Luca
Zsember-Lónay Zsombor
Zsolnai Kornél Gergely
 
 
vissza 
  
7.a osztály
Osztályfőnök: Grób Ágoston
helyettese: Vida Tamásné
 
Burka Gergő Benedek
Csák Olga
Csikós Mihály Vilmos
Ferenczi Péter
Fischer Tamara
Fritz László
Gonda Jázmin
Hetesi Gergő Sándor
Hosszú Csilla
Karsa Dorottya Nelli
Keresnyei Levente
Kiss Hanna Sára
Kósa Frida Franciska
Major Mátyás János
Molnár Lili
Mózes Kinga
Nádudvary Nimród Ágoston
Palotai Ádám
Pete Dániel József
Pétery Veronika
Reisz Henrietta
Ronczyk Franciska
Szabó Virág
Wettring Kinga
Zsován Dávid Béla
 
 
vissza 
 
7.b osztály
Osztályfőnök: Sinkó Zoltán
helyettese: Szabadkainé Tolnay Adrienn
 
Barna Kornél Benedek
Bencze Zsombolya
Deckner Nátán Lévi
Dénes Hanga Luca
Fábián Rebeka
Feule Egon
Fritz Tamás
Hires Kincső
Horváth Levente
Hudánik Debóra
Imre Kolos
Istók Janka
Izsák Bolda Andrea
Kristóf Ábel András
Kutas Dorka Kata
Légrádi Csaba
Makay Benedek
Mayer Dávid
Nagy Gyöngyi Ágnes
Pécz Márton
Sámson Mihály
Somoskövi Kinga
Szabó Anna
Szenta Sára
Tóth Eszter Tamara
 
 
vissza 
  
7.c osztály
Osztályfőnök: Viszlai-Nagy Eszter
helyettese: Dr. Sztanicsné Farkas Csenge
 
Aradi Atilla
Balázs Barna Botond
Berényi Dóra
Bognár Tamás
Csiki Hanna
Csille Dalma
Domján Gábor András
Egressy Bernadett
Fábián Emőke
Filus Janka Rita
Fodor Vince Brúnó
Gorsics András
Győrfi Zoltán
Kaufmann Ákos
Keszthelyi Orsolya
Komjáti Benedek
Lengyel Emma
Nyári Koppány Bertold
Ócsai Mátyás
Schatz Eleonóra
Siker Katinka Kincső
Szőts Tamara
Térmeg Amira
 
 
vissza 
 
8.a osztály
Osztályfőnök: Molnár Gyula
helyettese: Oszoli Borbála
 
Borbély-Bartis Gergely
Denkinger József
Érsek Boglárka
Fükő Máté
Horváth Virág Lili
Hrubi Blanka
Kákai-Goóts Hanna
Kaufmann Hanna
Kiss-Adorján Aliz
Köntös Anna Noémi
Laki Menyhért
Lengyel Máté
Leutsch Izabella
Marcel Lőrinc György
Merényi Cecília
Nyitrai Ákos Olivér
Pánczél András
Pataki Dóra
Rab Zsombor
Radványi Dorka
Straubinger Míra Anna
Szilvási Bence
Tóth Csanád
Varga János Márk
Varga Levente Péter
Vargha Buda Bendegúz
Vas Domonkos Vilmos
Zajácz Veronika
 
 
vissza 
 
8.b osztály
Osztályfőnök: Királyné Haász Nóra
helyettese: Vidákné Mihádák Anetta
 
 
Berényi Gergely
Dudás-Vig Réka
Élő Zalán
Farkas Lili
Fölker Helga
Gavasso Armando László
Gyimesi Róbert
Imre Luca Mária
Jordán Andor
Kereky Zoltán
Kiss-Meirosu Lúcia Kinga
Knőbl Rebeka
Koniorczyk Lilla Mária
Kovács Máté
Mánfai Mirjam
Márton Anna Luca
Ócsai Borbála
Rab Júlia
Spengler Balázs
Szabó Anna Mónika
Szabó Korinna
Széll Panna
Szilvási Kristóf
Tóth Abigél Erzsébet
Varga Natália
 
 
 
vissza