Összesített névsor

 
 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

Hangszer

1

Almássy András

8.a

alapfok (6.)

Mátrai Mária

cselló

2

Gelencsér Luca

10.

középfok (8.)

Mátrai Mária

cselló

3

Hegyi Zsigmond

5.a

alapfok (1.)

Mátrai Mária

cselló

4

Kollár Jácinta

3.b

alapfok (1.)

Mátrai Mária

cselló

5

Nakhleh Michael

8.b

alapfok (5.)

Mátrai Mária

cselló

6

Pánczél Dóra

9.

középfok (7.)

Mátrai Mária

cselló

7

Simon Ákos

2.b

előképző 2. (AMI)

Mátrai Mária

cselló

8

Timkó Jakab László

6.b

alapfok (4.)

Mátrai Mária

cselló

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

Hangszer

1

Barna Rozália

5.b

alapfok (3.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

2

Denkinger József

11.

középfok (9.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

3

Egressy Kitti

7.a

alapfok (5.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

4

Feketü Janka Mária

8.c

alapfok (6.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

5

Gyöngyi Eszter Magdolna

3.a

alapfok (1.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

6

Gyurka Julianna

5.a

alapfok (3.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

7

Iván Boróka

7.b

alapfok (5.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

8

Nagy Gyöngyi Ágnes

10.

középfok (8.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

9

Pécz Borbála

4.b

alapfok (2.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

10

Sámson Mihály

10.

középfok (8.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

11

Trubics Nóra

5.a

alapfok (3.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

12

Undi Barna Pál

3.c

alapfok (1.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

13

Zsember-Lónay Anna

6.b

alapfok (4.)

Szuláné Szabó Andrea

hegedű

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

Hangszer

1

Éles Alexander

4.a

alapfok (2.)

Csajághy Györgyné

trombita

2

Gorsics András

10.

középfok (7.)

Csajághy Györgyné

trombita

3

Jaczó Zoltán

8.b

alapfok (6.)

Csajághy Györgyné

trombita

4

Kristóf Kolos Benedek

8.b

alapfok (6.)

Csajághy Györgyné

trombita

5

Nyári Koppány Bertold

10.

középfok (7.)

Csajághy Györgyné

trombita

6

Pécz Botond

8.b

alapfok (6.)

Csajághy Györgyné

trombita

7

Timkó Regő Mihály

4.b

alapfok (2.)

Csajághy Györgyné

vadászkürt

8

Tóth-Berki Domonkos

3.c

alapfok (1.)

Csajághy Györgyné

trombita

9

Ujj Ágoston Miklós

2.c

előképző 2. (AMI)

Csajághy Györgyné

trombita

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

Hangszer

1

Bakó Anna

3.a

alapfok (1.)

Dergez Zoltán

zongora

2

Balogh Anna

2.c

előképző 2. (AMI)

Dergez Zoltán

zongora

3

Bencsik Bianka

5.b

alapfok (3.)

Dergez Zoltán

zongora

4

Fittler Judit

4.b

alapfok (2.)

Dergez Zoltán

zongora

5

Fodor Vince Brúnó

10.

alapfok (6.)

Dergez Zoltán

zongora

6

Kerekes-Óbert Hanna

4.c

alapfok (2.)

Dergez Zoltán

zongora

7

Kiss-Adorján Zsófia

8.

alapfok (6.)

Dergez Zoltán

zongora

8

Kristóf Szinta Déva

2.a

előképző 2. (AMI)

Dergez Zoltán

zongora

9

Laufer Zétény

6.a

alapfok (4.)

Dergez Zoltán

zongora

10

Lónay Sarolta

2.a

előképző 2. (AMI)

Dergez Zoltán

zongora

11

Magyar Márk

8.c

alapfok (6.B)

Dergez Zoltán

zongora

12

Makay Liza Erzsébet

8.b

alapfok (5.)

Dergez Zoltán

zongora

13

Mariczki Laura Nóra

2.b

előképző 2. (AMI)

Dergez Zoltán

zongora

14

Markó Boglárka

3.c

alapfok (1.)

Dergez Zoltán

zongora

15

Mencigár Tamás

5.a

alapfok (3.)

Dergez Zoltán

zongora

16

Mózsa Zsuzsanna

9.

középfok (7.)

Dergez Zoltán

zongora

17

Nagy Fábián

4.b

alapfok (2.)

Dergez Zoltán

zongora

18

Ragadics Dániel

3.c

alapfok (1.)

Dergez Zoltán

zongora

19

Takács Magdolna

3.c

alapfok (1.)

Dergez Zoltán

zongora

20

Varga Lenke

3.c

alapfok (1.)

Dergez Zoltán

zongora

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

Hangszer

1

Bolbás Marcell Mihály

3.a

alapfok (1.)

Kanyar Adrienn

zongora

2

Egry Míra Dalma

4.a

alapfok (2.)

Kanyar Adrienn

zongora

3

Fehér Eszter Anna

5.b

alapfok (3.)

Kanyar Adrienn

zongora

4

Ferenczi Kinga

2.a

előképző 2. (AMI)

Kanyar Adrienn

zongora

5

Havasi Léna

8.b

alapfok (6.)

Kanyar Adrienn

zongora

6

Jezerniczky Lilla

3.a

alapfok (1.)

Kanyar Adrienn

zongora

7

Juhász Kamilla

5.b

alapfok (3.)

Kanyar Adrienn

zongora

8

Károly Luca

3.c

alapfok (1.)

Kanyar Adrienn

zongora

9

Kiss Vitéz Ákos

6.b

alapfok (4.)

Kanyar Adrienn

zongora

10

Sárközi Balázs Ármin

7.b

alapfok (5.)

Kanyar Adrienn

zongora

11

Sárközi Veronika

4.a

alapfok (2.)

Kanyar Adrienn

zongora

12

Szabó Júlia

7.a

alapfok (5.B)

Kanyar Adrienn

zongora

13

Szabó Péter

5.b

alapfok (3.)

Kanyar Adrienn

zongora

14

Szakolczi Anna Sára

6.a

alapfok (4.)

Kanyar Adrienn

zongora

15

Szalai Máté Gábor

6.b

alapfok (4.)

Kanyar Adrienn

zongora

16

Szalai Milán Ákos

3.a

alapfok (1.)

Kanyar Adrienn

zongora

17

Takács Máté

6.c

alapfok (4.)

Kanyar Adrienn

zongora

18

Tóth-Berki Ida

4.b

alapfok (2.)

Kanyar Adrienn

zongora

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

Hangszer

1

Barabás Gergely Zoltán

3.c

alapfok (1.)

Majsai Levente

gitár

2

Bödöcs Viola

7.a

alapfok (5.B)

Majsai Levente

gitár

3

Czucz András

4.a

alapfok (2.)

Majsai Levente

gitár

4

Cserneczky Tamás

5.a

alapfok (1.)

Majsai Levente

gitár

5

Dallmann Levente

9.

középfok (7.)

Majsai Levente

gitár

6

Dinnyés Barna Zoltán

2.b

előképző 2. (AMI)

Majsai Levente

gitár

7

Hegyi Miklós Benedek

9.

középfok (7.)

Majsai Levente

gitár

8

Horváth Bence

7.b

alapfok (5.)

Majsai Levente

gitár

9

Kapitány Dorka Hanna

3.a

alapfok (1.)

Majsai Levente

gitár

10

Kiss Gréta Ella

3.a

alapfok (1.)

Majsai Levente

gitár

11

Légrádi Blanka

8.c

alapfok (4.)

Majsai Levente

gitár

12

Lónay László

5.b

alapfok (3.)

Majsai Levente

gitár

13

Monori Emma

9.

középfok (7.)

Majsai Levente

gitár

14

Paiger Márton

5.b

alapfok (3.)

Majsai Levente

gitár

15

Pécz Márton

10.

középfok (7.)

Majsai Levente

gitár

16

Pótó Zsófia

6.b

alapfok (4.)

Majsai Levente

gitár

17

Szakolczi Máté Ákos

3.a

alapfok (1.)

Majsai Levente

gitár

18

Szalai Benjamin Huba

5.a

alapfok (3.)

Majsai Levente

gitár

19

Tolnay Piros Julianna

5.a

alapfok (3.)

Majsai Levente

gitár

20

Ujj Domonkos Levente

7.b

alapfok (5.)

Majsai Levente

gitár

21

Waldhauser Luca

9.

alapfok (4.)

Majsai Levente

gitár

22

Zsolnai Kornél Gergely

9.

középfok (7.)

Majsai Levente

gitár

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

Hangszer

1

Bősz Petra Noémi

4.a

alapfok (2.)

Nemes Gábor

gitár

2

Csák Ferenc

12.

középfok (10.)

Nemes Gábor

gitár

3

Dénes Huba Márton

4.b

alapfok (2.)

Nemes Gábor

gitár

4

Gorsics Miklós

3.a

alapfok (1.)

Nemes Gábor

gitár

5

Horváth István Vid

3.a

alapfok (1.)

Nemes Gábor

gitár

6

Köbli Miklós József

3.c

alapfok (1.)

Nemes Gábor

gitár

7

Merényi Júlia Hanga

4.a

alapfok (2.)

Nemes Gábor

gitár

8

Németh Ábel

8.

alapfok (6.)

Nemes Gábor

gitár

9

Pretz Attila János

6.b

alapfok (4.)

Nemes Gábor

gitár

10

Tihanyi-Kiss Zoárd

4.b

alapfok (2.)

Nemes Gábor

gitár

11

Tubák Balázs

3.c

alapfok (1.)

Nemes Gábor

gitár

12

Zajácz Veronika

11.

alapfok (6.)

Nemes Gábor

gitár

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

Hangszer

1

Horváth Liza

2.b

előképző 2. (AMI)

 Juskan Viktor

gitár

2

Kocsis-Schmieder Máté

2.b

előképző 2. (AMI)

 Juskan Viktor

gitár

3

Lempeg Panna Liza

3.c

alapfok (1.)

 Juskan Viktor

gitár

4

Márkus Léda

3.b

alapfok (1.)

 Juskan Viktor

gitár

5

Pukli Mátyás Márton

2.b

előképző 2. (AMI)

 Juskan Viktor

gitár

6

Schoblocher Benedek Antal

7.a

alapfok (2.)

 Juskan Viktor

gitár

7

Schoblocher Sámuel György

2.b

előképző 2. (AMI)

 Juskan Viktor

gitár

8

Szabó Lóránt

5.b

alapfok (3.)

 Juskan Viktor

gitár

9

Szabó Simon

7.a

alapfok (5.)

 Juskan Viktor

gitár

10

Sziládi Réka

5.a

alapfok (3.)

 Juskan Viktor

gitár

11

Sziládi Zoltán

3.c

alapfok (1.)

 Juskan Viktor

gitár

12

Tóth Hanna Viktória

3.c

alapfok (1.)

 Juskan Viktor

gitár

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

Hangszer

1

Almássy Anna Gréta

3.b

alapfok (1.)

Kátai Andrea

fuvola

2

Bödőcs Hedvíg

8.b

alapfok (6.)

Kátai Andrea

fuvola

3

Farkas Kata

6.a

alapfok (4.B)

Kátai Andrea

fuvola

4

Fehér Júlia Lilla

8.a

alapfok (5.)

Kátai Andrea

fuvola

5

Fellner Réka

4.c

alapfok (2.)

Kátai Andrea

fuvola

6

Fritschi Borbála

5.b

alapfok (3.)

Kátai Andrea

fuvola

7

Hegyi Emma

8.a

alapfok (6.)

Kátai Andrea

fuvola

8

Hernádi Sára

8.a

alapfok (6.)

Kátai Andrea

fuvola

9

Karsa Zsuzsanna Villő

6.a

alapfok (4.)

Kátai Andrea

fuvola

10

Kovács Boglárka

5.a

alapfok (3.B)

Kátai Andrea

fuvola

11

König Betta Kinga

4.a

alapfok (2.)

Kátai Andrea

fuvola

12

König Lea Anna

5.a

alapfok (3.)

Kátai Andrea

fuvola

13

Légrádi Nóra

6.b

alapfok (4.)

Kátai Andrea

fuvola

14

Lovász Boglárka

3.a

alapfok (1.)

Kátai Andrea

fuvola

15

Máthé Dorottya Anna

7.a

alapfok (5.)

Kátai Andrea

fuvola

16

Péterfia Noémi

6.a

alapfok (4.B)

Kátai Andrea

fuvola

17

Schlitt Eliza Gréta

6.a

alapfok (4.)

Kátai Andrea

fuvola

18

Szentgróti Boróka

6.a

alapfok (4.)

Kátai Andrea

fuvola

19

Tolnay Sára Léna

3.a

alapfok (1.)

Kátai Andrea

fuvola

20

Vida Zorka Léna

6.c

alapfok (4.)

Kátai Andrea

fuvola

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

2022/2023 Hangszer

1

Bors Minka Borbála

5.b

alapfok (3.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

2

Dénes Bolda Júlia

2.b

előképző 2. (AMI)

Barta-Vörös Ildikó

furulya

3

Déri Katalin

2.a

előképző 2. (AMI)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

4

Egerszegi Gréta

5.b

alapfok (3.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

5

Egyed Borbála Róza

2.a

előképző 2. (AMI)

Barta-Vörös Ildikó

furulya

6

Egyed Sára Hanna

5.b

alapfok (3.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

7

Fodor Viola Mária

12.

középfok (10.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

8

Golobics Lili

8.c

alapfok (6.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

9

Haszonics Réka

6.b

alapfok (4.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

10

Horváth Réka Panna

5.b

alapfok (3.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

11

Kóbor Veronika

2.a

előképző 2. (AMI)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

12

Kovács Karolina

3.b

alapfok (1.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

13

Leiner Emma

7.a

alapfok (3.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

14

Leiner Linda

4.a

alapfok (2.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

15

Mester Gréta

2.b

előképző 2. (AMI)

Barta-Vörös Ildikó

furulya

16

Muck Adrienn

3.b

alapfok (1.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

17

Sárközi Franciska

6.c

alapfok (4.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

18

Szabó  Máté

9.

középfok (7.)

Barta-Vörös Ildikó

furulya

19

Tihanyi-Kiss Pálma

8.a

alapfok (6.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

20

Tóth Abigél Erzsébet

11.

középfok (9.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

8

Vén Pertonella Rita

8.a

alapfok (6.)

Barta-Vörös Ildikó

fuvola

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

2022/2023 Hangszer

1

Balogh Emma

2.c

előképző 2. (AMI)

Balla Zsófia

furulya

2

Éles Natasa

2.b

előképző 2. (AMI)

Balla Zsófia

furulya

3

Fritschi Máté

3.b

alapfok (1.)

Balla Zsófia

szaxofon

4

Hánzs-Kovács Panna

7.a

alapfok (5.)

Balla Zsófia

furulya

5

Hunyadi Dóra

3.a

alapfok (1.)

Balla Zsófia

furulya

6

Légrádi Barna

3.a

alapfok (1.)

Balla Zsófia

furulya

7

Nagy-Gyöngyösi Maja

2.a

előképző 2. (AMI)

Balla Zsófia

furulya

8

Pótó Donát

2.b

előképző 2. (AMI)

Balla Zsófia

furulya

9

Szilvási Bence

11.

középfok (9.)

Balla Zsófia

szaxofon

10

Varga-Hut Lilla

2.c

előképző 2. (AMI)

Balla Zsófia

furulya

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

Hangszer

1

Heizler Petra

4.a

alapfok (2.)

Somogyvári Arnold

furulya

2

Horváth Ida

7.a

alapfok (3.B)

Somogyvári Arnold

fagott

3

Komáromi Zsigmond Károly

2.c

előképző 2. (AMI)

Somogyvári Arnold

furulya

4

Miskolczi Zsófia Petra

3.b

alapfok (1.)

Somogyvári Arnold

furulya

5

Nádudvary Koppány László

2.a

előképző 2. (AMI)

Somogyvári Arnold

szaxofon

6

Nádudvary Róza Mária

4.b

alapfok (1.)

Somogyvári Arnold

furulya

7

Szélig Hella

3.b

alapfok (1.)

Somogyvári Arnold

furulya

 

 

 

 

 

 

 

Név

Osztálya

Évfolyama

tanára

Hangszer

1

Barna Bolda

7.a

alapfok (3.)

Széll Csaba

klarinét

2

Blénesi Annabella

4.b

alapfok (2.)

Széll Csaba

klarinét

3

Bors Hanga Veronika

8.c

alapfok (6.)

Széll Csaba

klarinét

4

Érsek Hajnalka

5.b

alapfok (2.)

Széll Csaba

klarinét

5

Gorsics Márk

3.a

alapfok (1.)

Széll Csaba

klarinét

6

Havasi Szonja

9.

középfok (7.)

Széll Csaba

klarinét

7

Hornung Máté

8.

alapfok (6.B)

Széll Csaba

klarinét

8

Hrubi Ármin

7.a

alapfok (5.)

Széll Csaba

szaxofon

9

Jordán Andor

11.

középfok (9.)

Széll Csaba

klarinét

10

Jordán Emília Anna

3.b

alapfok (1.)

Széll Csaba

furulya

11

Karsa Brigitta Lilla

8.b

alapfok (5.)

Széll Csaba

klarinét

12

Kristóf Jázmin Virág

3.a

alapfok (1.)

Széll Csaba

klarinét

13

Mariczki Kristóf Máté

3.c

alapfok (1.)

Széll Csaba

szaxofon

14

Mayer Tamás

6.b

alapfok (4.)

Széll Csaba

klarinét

15

Merkl Levente Bálint

Egyetem

középfok (10.)

Széll Csaba

klarinét

16

Ollé Gergely

7.b

alapfok (4.)

Széll Csaba

klarinét

17

Panta Attila

4.a

alapfok (2.)

Széll Csaba

klarinét

18

Pótó Balázs

4.b

alapfok (2.)

Széll Csaba

furulya

19

Strasszer Bianka

Egyetem

középfok (10.)

Széll Csaba

klarinét

20

Szarka Melinda

5.a

alapfok (3.)

Széll Csaba

klarinét

21

Vida Hanna Boglárka

4.b

alapfok (2.)

Széll Csaba

klarinét