CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2023. január 27. Péntek, ma Angelika napja van

Kiemelt híreink

  • Óvodai nyílt nap
    tovább 2023.01.25
  • Kilátó túra
    tovább 2023.01.23
  • Interjú Bérczi Bernát zirci apáttal
    tovább 2023.01.13
  • Étkezési díj módosítása
    tovább 2023.01.11

Szavalóverseny a Magyar Költészet Napja alkalmából

A versenyre ez alkalommal magyar költők, keresztény értékeket képviselő verseivel lehet nevezni, azonban a téma a család (pl. az apaság, az anyaság).
A verseny időpontja: 2021. április 8. 14. óra
Nevezni a választott vers címének feltüntetésével a kiralyne.nora@cnkpecs.hucímen lehet április 2-ig.
Részletek a plakáton.

tovább »
2021.03.19

Szent Bernát zarándoklat

A zarándoklat nagyon régről ismert gyakorlat, ahol egyenként és közösségben is az Úristen felé fordulunk, neki ajándékozzuk időnket, figyelmünket, erőnket, lépteinket. Hívom mindannyiukat, hogy vegyünk részt közösen ezen az úton, imádkozzunk egymásért, közösségeinkért!
A tervezett előzetes program: augusztus 13. délután: regisztráció, ismerkedés, ráhangolódás; aug. 14: Budapest-Érd (szállás az érdi monostorban); aug. 15: Érd-Velence; augusztus 16: Velence Székesfehérvár; aug. 17: Székesfehérvár-Várpalota; aug. 18: Várpalota-Zirc; aug. 19. Ünnepi Szent Bernát szentmise Zirc

tovább »
2020.11.30

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

A Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen iskolánk csapata 7. évfolyamon megyei szinten 1. helyezést ért el:
A csapat tagjai: Haszonics Luca, Hegyi Miklós, Laki Csanád, Szabó Máté
Felkészítő tanáruk: Oszoli Borbála
3. évfolyamon megyei 3. helyezést értek el:
A csapat tagjai: Laki Ilona, Debreceni Kincső, Érsek Hajnalka, Fritschi Borbála
3. évfolyamon megyei 5. helyezést értek el:
A csapat tagjai: Lónay László, Fehér Eszter, Bors Minka  Barna Rozália
Felkészítő tanáruk: Elek Virág
Gratulálunk a szép eredményekhez!

tovább »
2020.11.24

Dugonics matematika eredmények

A Dugonics matematika verseny egyben iskolánk házi versenye. Gratulálunk a szép eredményekhez!
4. évfolyam
1. Kardos-Kósa Eszter
2. Király Zalán, Kovács Márk
3. Pótó Zsófia
5. évfolyam
1. Szabó Júlia
2. Egerszegi Hanna
3. Szalai Balázs
6. évfolyam
1. Horváth Zsófia
2. Péterfia Mátyás
3. Érsek Regina
7. évfolyam
1. Laki Csanád
2. Máthé Balázs, Szabó Máté
3. Vas Sebestyén
8. évfolyam
1. Csiki Hanna
2. Győrfi Zoltán
3. Gorsics András

tovább »
2020.11.23

Szemere kultúrtörténeti vetélkedő

A Szemere kultúrtörténeti vetélkedő 84 országos döntőbe jutott diákja közül Bors Hanga 3., Juhász Napsugár 1. helyezést ért el. Felkészító tanáruk Királyné Haász Nóra.
Gratulálunk a szép eredményhez!

tovább »
2020.09.30

Az Év Diákvideósa

Az Év Diákvideósa versenyen iskolánk tanulója 3. helyezést ért el. Eredményéhez gratulálunk!
 

tovább »
2020.09.25