CISZTERCI NEVELÉSI KÖZPONT

Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2022. május 23. Hétfő, ma Dezső napja van

2021-2022

Zrínyi matematika verseny 2022. megyei eredmények

helyezés    tanuló :                                                 felkészítő tanár:

62. Czucz András  3.évfolyam                           Illésné Székely Erzsébet                                                       

12. Laki Ilona    4.évfolyam díjazott                Elek Virág 
59. Mencigár Tamás 4.évfolyam                        Szűcs Anita
18. Kisgyörgy Veronika  5.évfolyam                 Alföldi Csabáné
45. Csonka Sebestyén 5.évfolyam                      Kucseráné Szinyéri Judit 
62. Sárközi Franciska 5.évfolyam                      Alföldi Csabáné 
13. Máthé Dorottya 6.évfolyam díjazott         Alföldi Csabáné
16. Szabó Júlia 6.évfolyam                                 Alföldi Csabáné
23. Leiner Emma 6.évfolyam                             Alföldi Csabáné 
59. Szalai Balázs 6.évfolyam                              Alföldi Csabáné 
17. Péterfia Mátyás 7.évfolyam                          Alföldi Csabáné
29. Magyar Márk     7.évfolyam                         Porvayné Buzás Inez
34. Stang Tibor  7.évfolyam                               Alföldi Csabáné
41. Barka Rudolf   7.évfolyam                           Alföldi Csabáné 
3. Szabó Máté 8.évfolyam országos döntős     Fáy Tímea 
csapatversenyben 
5. évfolyam 8.helyezett
6. évfolyam 5.helyezett

Kenguru matematika verseny eredményei:
 
42.hely JezerniczkyLilla 2. évfolyam

2. helyezés Damsa Barnabás 3. évfolyam

16. hely Fehér Dániel 3. évfolyam

24. hely Dénes Huba 3. évfolyam

30. hely Farkas  Dávid 3. évfolyam

35. hely Timkó Regő 3. évfolyam

8. helyezés Kisgyörgy  Veronika 5. évfolyam

16. hely Csonka Sebestyén 5. évfolyam

17. hely Szalai Balázs 6. évfolyam

24. hely Leiner Emma 6. évfolyam

29. hely Szabó Júlia 6. évfolyam

24. hely Horváth Zsófia 7. évfolyam

31. hely Péterfia Mátyás 7. évfolyam

44. hely Stang Tibor 7. évfolyam

59. hely Magyar Márk 7. évfolyam

11. hely Szabó Máté 8. évfolyam