Fogadóórák

ÁLLANDÓ FOGADÓÓRA 2019-2020/1.félév
Felhívjuk a tisztelt Szülők figyelmét, hogy előre jelezzék találkozási szándékukat az érintett pedagógusnak az alábbi időpontokban!
  

Alföldi Csabáné

csütörtök 3. óra

alfoldi.csabane@cnkpecs.hu

Benkovicsné Farkas Edith

hétfő 5. óra

benkovicsne.edith@cnkpecs.hu

Dr Sztanicsné Farkas Csenge

szerda 2. óra

sztanicsne.csenge@cnkpecs.hu

Fáy Tímea

péntek 2. óra

fay.timea@cnkpecs.hu

Fodor Szabina

hétfő 2. óra

fodor.szabina@cnkpecs.hu

Gadó Annamária

péntek 4. óra

gado.annamaria@cnkpecs.hu

Grób Ágoston

hétfő 2. óra

grob.agoston@cnkpecs.hu

Gyöngyiné Fülöp Judit

csütörtök 5. óra

gyongyine.judit@cnkpecs.hu

Halász Gábor

hétfő 5. óra

halasz.gabor@cnkpecs.hu

Helstáb Edit

csütörtök 2. óra

helstab.edit@cnkpecs.hu

Horváth Ildikó

szerda 2. óra

horvath.ildiko@cnkpecs.hu

Illésné Székely Erzsébet

hétfő 3. óra

illesne.erzsebet@cnkpecs.hu

Kanizsai Péter - óraadó

X

kanizsai.peter@cnkpecs.hu

Keresnyeiné Keller Ágnes

péntek 9. óra

keresnyeine.agnes@cnkpecs.hu

Késmárki Tiborné

kedd 1. óra

kesmarki.agi@cnkpecs.hu

Királyné Haász Nóra

kedd 6. óra

kiralyne.nora@cnkpecs.hu

Kiss József Dániel - óraadó

X

kiss.jozsefdaniel@crnl.hu

Kóborné Andocsi Janette

kedd 2. óra

koborne.janette@cnkpecs.hu

Kucseráné Szinyéri Judit

kedd 2. óra

kucserane.judit@cnkpecs.hu

Leutschné Klein Cecília

péntek 4. óra

leutschne.cecilia@cnkpecs.hu

Lőrincné Bedő Anikó

hétfő 4. óra

lorincne.aniko@cnkpecs.hu

Mendly Márta

kedd 3. óra

mendly.marta@cnkpecs.hu

Molnár Gyula

csütörtök 5. óra

molnar.gyula@cnkpecs.hu

Molnárné Boda Mária

hétfő 4. óra

molnarne.maria@cnkpecs.hu

Oszoli Borbála

hétfő 4. óra

oszoli.borbala@cnkpecs.hu

Porvayné Buzás Inez

kedd 2. óra

porvayne.inez@cnkpecs.hu

Simon Benjámin

szerda 4. óra

simon.benjamin@cnkpecs.hu

Sinkó Zoltán

péntek 2. óra

sinko.zoltan@cnkpecs.hu

Szabadkainé Tolnay Adrienn

csütörtök 7. óra

szabadkaine.adrienn@cnkpecs.hu

Székely Eszter

kedd 4. óra

szekely.eszter@cnkpecs.hu

Széligné Rapcsák Tünde

kedd 4. óra

szeligne.tunde@cnkpecs.hu

Széll Marcell

kedd 5. óra

szell.marcell@cnkpecs.hu

Szilágyi Csilla

kedd 7. óra

szilagyi.csilla@cnkpecs.hu

Szőnyiné Sárkány Anikó

csütörtök 5. óra

szonyine.aniko@cnkpecs.hu

Szücs Anita

csütörtök 9. óra

szucs.anita@cnkpecs.hu

Tóthné Häring Mónika

csütörtök 1. óra

tothne.monika@cnkpecs.hu

Tyukászné Kerekes Petra

hétfő 5. óra

tyukaszne.petra@cnkpecs.hu

Utassy Katalin

hétfő 3. óra

utassy.katalin@cnkpecs.hu

Vágner Ágnes

péntek 7. óra  (gyermekvédelmi fogadóóra is)

vagner.agnes@cnkpecs.hu

Vágyiné Soltész Katalin

kedd 4. óra

soltesz.katalin@cnkpecs.hu

Vargáné Simon Krisztina

kedd 5. óra

vargane.krisztina@cnkpecs.hu

Vida Tamásné

szerda 1. óra

vida.tamasne@cnkpecs.hu

Vidákné Mihádák Anetta

kedd 3. óra

vidakne.anetta@cnkpecs.hu

Viszlai-Nagy Eszter

hétfő 4. óra

viszlai-nagy.eszter@cnkpecs.hu

Zsoldos-Elek Virág

szerda 3. óra

elek.virag@cnkpecs.hu

Gőblné Meláth Szilvia

szerda 5. óra

goblne.szilvia@cnkpecs.hu