Régi osztályképek 2015/2016

 
 
 
 
1.a osztály
 
Osztálytanítók: Illésné Székely Erzsébet és Széll Marcell

Balázs Zsombor Benedek

Balogh Ákos

Barka Rudolf Péter

Cano-Krommer Sofi

Denkinger Júlia

Fehér Júlia Lilla

Fükő Marcell

Gyimesi Norbert

Gyimesi-Vezér Soma

Hegyi Emma

Hernádi Sára

Hidvégi Benjamin

Nagy Ábel

Péterfia Mátyás

Schulteisz Anna

Szép Anna

Tihanyi-Kiss Pálma

Várszegi Virág

Verebélyi-Jávorka Csillag  Apollónia

Vén Petronella Rita

Weich-Vass Szonja

Zsember- Lónay Réka

vissza
 
 
1.b osztály
 
Osztálytanítók: Lőrincné Bedő Anikó és Szilágyi Csilla

Bödöcs Hedvig

Farkas Dorina

Friesz Laura

Havasi Léna

Hernádi Hanna

Hunyadi Péter

Jacó Zoltán

Karsa Brigitta Lilla

Kis Luca Boglárka

Kristóf Kolos Benedek

Magdali Csaba

Makay Liza Erzsébet

Pécz Botond

Pétery Johanna

Sárkány Sándor

Spengler Réka

Szekér András

Takács András

Térmeg Mia Zora

Tihanyi Emma

Verbai Emese

Zétényi Károly

vissza
 
1.c osztály 
 
Osztálytanítók: Vargáné Simon Krisztina és Vágyiné Soltész Katalin

Arató Mátyás Ábrahám

Bende Zétény

Berei Krisztián

Bors Hanga Veronika

Butty Bálint Zalán

Dubacz Levente Mihály

Érsek Regina

Farkas Roland László

Feketü Janka Mária

Golobics Lili

Juhász Napsugár

Kis-Adorján Zsófia

Kőcs Krisztina Kinga

Légrádi Blanka

Magay Benedek

Magay Kristóf

Magyar Márk

Mózes Kincső Ágnes

Tálos-Mikolás Zsófia

vissza
 
 
 2.a osztály
 
Osztálytanítók: Szücs Anita és Maczákné Válóczi Kinga
Dobosi Barnabás

Faludi Botond Ákos

Farkas Dávid

Hánzs-Kovács Marcell

Haszonics Luca

Hegyi Miklós Benedek

Horváth Márk

Járányi-Wellesz Hanna

Kálmán Patrícia Fanni

Kapitány Nóra

Kókai Zalán

Kovács Gréta

Kozma Júlia Ilona

Leutsch Hanna

Máthé Balázs András

Monori Emma

Monori Hanna

Muzsek Krisztián

Petrovics József

Piatras Iza

Porvay Máté Kristóf

Reali Prisca

Szabó Máté 

Weiling Zalán Patrik

vissza
 
 
2.b osztály
 
Osztálytanítók: Horváth Ildikó és Simon Benjamin
 
Bäcker Blanka Lili

Bende Zaránd

Dallmann Levente

Domján Blanka Boglárka

Feketü Emma Luca

Gangel Barnabás

Havasi Szonja

Horváth Dániel

Horváth Vince

Juhász Máté

Kis-Simon Cintia

Kiss-Meirosu Balázs Márk

Kresz Horváth Áron

Nyulasi Kincső

Pánczél Dóra

Raffay Nóra

Rózsa Lili Réka

Straubinger Barna Péter

Szabó Inez

Vargha Keve Kadosa

Vas Sebestyén Vince

Waldhauser Luca

Zsember Lónay Zsombor

Zsolnai Kornél Gergely

vissza
 
 
3.a osztály
  
Osztálytanítók: Kóborné Andocsi Jeanette és Graics Bettina
 
Bleszity Lotti

Burka Gergő Benedek

Csák Olga

Csikós Mihály Vilmos

Ferenczi Péter

Fischer Tamara

Fritz László

Hosszú Csilla

Karsa Dorottya Nelli

Keresnyei Levente

Kiss Hanna Sára

Kósa Frida Franciska

Major Mátyás János

Molnár Lili

Mózes Kinga

Nádudvary Nimród Ágoston

Palotai Ádám

Pete Dániel József

Pétery Veronika

Reisz Henrietta

Ribly Anna

Ronczyk Franciska

Sztojkovics Bence

Weiling Janka Erzsébet

Wettring Kinga

Zsován Dávid Béla

vissza
 
 
3.b osztály
  
Osztálytanítók: Vágner Ágnes és Gadó Annamária
 
Barna Kornél Benedek

Bencze Zsombolya

Deckner Nátán Lévi

Dénes Hanga Luca

Fábián Rebeka

Farkas Gergő György

Fritz Tamás

Hires Kincső

Horváth Levente

Hudánik Debóra

Imre Kolos

Istók Janka

Izsák Bolda Andrea

Kristóf Ábel András

Kutas Dorka Kata

Légrádi Csaba

Makay Benedek

Mayer Dávid

Nagy Gyöngyi Ágnes

Pécz Márton

Rab Levente

Sámson Mihály

Somoskövi Kinga

Szabados André Benedek (mt)

Szabó Anna

Tóth Eszter Tamara

vissza
 
 
3.c osztály
 
Osztálytanítók: Horváth Vivien és Tyukászné Kerekes Petra
 
Aradi Atilla

Balázs Barna Botond

Berényi Dóra

Bognár Tamás

Csiki Hanna

Domján Gábor András

Egressy Bernadett

Filus Janka Rita

Fodor Vince Brúnó

Gorsics András

Gyimesi Miklós Marcell

Gyimesi Rudolf Bertalan

Hammer Bálint András

Keszthelyi Orsolya

Komjáti Benedek

Kovács Lili

Lengyel Emma

Nagy Jázmin Abigél

Nyári Koppány Bertold

Ócsai Mátyás

Pucher Gréta Laura

Ságodi Sára Panna

Schatz Eleonóra

Siker Katinka Kincső

Szőts Tamara

Térmeg Amira

vissza
 
4.a osztály
  
Osztálytanítók: Helstáb Edit és Grób Ágoston
 
Borbély- Bartis Gergely

Denkinger József

Érsek Boglárka

Fükő Máté

Hrubi Blanka

Kákai-Goóts Hanna

Kiss-Adorján Aliz

Köntös Anna Noémi

Lengyel Máté

Leutsch Izabella

Marcel Lőrinc György

Nyitrai Ákos Olivér

Pánczél András

Pataki Dóra

Rab Zsombor

Radványi Dorka

Straubinger Míra Anna

Szilvási Bence

Tóth Csanád

Varga János Márk

Varga Levente Péter

Vargha Buda Bendegúz

Vas Domonkos Vilmos

vissza
 
 
4.b osztály
 
Osztálytanítók: Benkovicsné Farkas Edith és Székely Eszter
 
Csonka Illés

Dudás-Vig Réka

Élő Zalán

Farkas Lili

Fölker Helga

Garami Anna

Gavasso Armando László

Gyimesi Róbert

Imre Luca Mária

Jaczó Emma

Jordán Andor

Kiss-Meirosu Lúcia Kinga

Knőbl Rebeka

Koniorczyk Lilla Mária

Kovács Máté

Mánfai Mirjam

Rab Júlia

Spengler Balázs

Szabó Anna Mónika

Széll Panna

Szilvási Kristóf

Takács Evelin Kinga

Tóth Abigél Erzsébet

Tóth Attila Norman

Tóth Máté

Varga Natália

vissza
 
 
5.a osztály
 
Osztályfőnök: Fáy Tímea
helyettese:Gőblné Meláth Szilvia
 
Baranyi Bíborka Viola

Beöthe Franciska Flóra

Csák Ferenc

Csonka Zsolt

Fölker Gerda

Gyimesi Balázs Levente

Hardi Máté

Hofekker Olivér

Jaczó Kata

Kutas Botond

Mayer Hanna

Méhes Botond Sándor

Pintér Maja Napsugár

Reali Bonifacio

Rózsa Eszter Lilla

Szabados Lisa

Tóth Sára Gabriella

Turós Tamás

Várbíró Fanni

Vén Veronika Terézia

Zsótér Tamás István

vissza
 
 
 
5.b osztály
 
Osztályfőnök: Alföldi Csabáné
helyettese: Keresnyeiné Keller Ágnes
Bársony Lotti Luca

Béres Kristóf Lukács

Filus Bendegúz Attila

Fritz Bálint

Götz Kristóf Márton

Izsák Bulcsú Benedek

Keszthelyi Emília

Kollár Lúcia Margit

Koós Barnabás

Mitrovik Alexander

Mohar Hanna

Nádudvary Gilvád Julianna

Pálfi Dorka

Papp Cserne

Schatz Máté

Szabó-Cibolya Domonkos

Szomor Levente

Vida Péter Tamás

Wenzsofszki Virág

Wirth Benedek

Zalay Botond

Zétényi Krisztina Tünde

vissza
 
5.c osztály 
 
Osztályfőnök: Porvayné Buzás Inez
helyettese: Királyné Haász Nóra
Arató Ábel Ágoston

Baán Zsombor

Bíró Bálint

Csák Nóra

Csonka Dalma

Csonka Levente

Daradics Bence László

Fodor Viola Mária

Fülöp Helga

Hégete Levente Olivér

Kénesi Attila

Kovács Dalma

Kucska Fanni

Lacza Virág Gréta

Nagy Tamás Dániel

Seress Emma

Seress Liliána

Szalai Márk József

Varga Judit

Weisz Noémi Etelka

vissza
 
6.a osztály
 
Osztályfőnök: Tóthné Häring Mónika
helyettese: Vidákné Mihádák Anetta
 
Bleszity Virág

Cano-Krommer Lúcia

Csiki Ábel

Deckner Áron Joel

Farkas Fanni Anna

Fürtös Levente László

Hardi András

Harka Bence Botond

Kovács Patrik Péter

Kovács Zalán Péter

Latin Réka

Laufer Noémi Mária

Makkai Milena Éva

Nagy Domonkos

Németh Odett

Péter Norbert

Péter Szilád

Rudolf Eszter Dorottya

Studinger Péter

Szabó Barnabás

Szélig Péter Áron

Takács Babett Fanni

Tihanyi Benedek

vissza
 
 
 
6.b osztály
 
Osztályfőnök: Nagy Katalin
helyettese: Szigethi Laura
 
Bazsó András

Bencze Zsombor

Bertalan Ágnes Laura

Bíró Koppány

Bizau Tímea Katalin

Budai Délia Krisztina

Burka Pál Bence

Dainese Jennifer

Debreceni Bertalan Csongor

Dul Dorina Patricia

Gyöngyi Bálint László

Király Krisztina

Kiss-Meirosu László József

Molnár Péter

Nagy Krisztina Mária

Nyulasi Csenge

Rokolya Máté

Sándorfi Noémi

Szikra István

Tamás-Pápay Máté

Tóth Márton Levente

Zelms Ádám József

vissza
 
 
7.a osztály
 
 Osztályfőnök: Viszlai-Nagy Eszter
helyettese: Ulrichné Ország Mária
 
Benkő Dorottya

Beöthe Katalin Boglárka

Bogyó Ilka Noémi

Bükösdi-Garai Fédra

Csák Levente

Gáspár Zsófia

Gergely Levente

Imre Álmos

Kaufmann Dominik

Mózes Csenge

Nádudvary Virág Alexandra

Porvay Tamás Dániel

Rostás Gábor Lukács

Schmidt Ádám János

Seress Márk

Takács Orsolya

Vecsernyés Csenge

Vogronics Gergő

Weisz Gábor László

vissza
 
 
 
7.b osztály
 
Osztályfőnök: Vida Tamásné
helyettese: Vönöczkyné Rohling Ágnes

Beöthe Mátyás Ágoston

Földes Alíz

Gangel Sarolta

Hamerli Marcell

Hencz Réka

Izsák Balár Mór

Kénesi Dóra

Kovács Borbála Lilla

Lacza Soma Béla

Lovász Ágnes

Mariczki Lilien Mónika

Nyitray Ágnes

Pálfi Petra

Schulteisz Ármin

Szabó Lili

Szente Kinga Dorottya

Tóth Bence

Török Péter

Vágyi Mihály Adolf

Zalay Zsombor

vissza
 
 
 
8.a osztály
 
Osztályfőnök: Sinkó Zoltán
helyettese: Mendly Márta
 
Baranyi Johanna Rita

Bíró András Attila

Csapek Dénes Gergely

Domján Alexandra Cintia

Farkas Dániel

Kaszai Viktor

Kollár Veronika Teréz

Laufer Laura Anna

Lukács Pálma

Maretics Előd

Paleszter Noémi Bernadett

Péter Dániel

Rajcsány Milán

Recht Áron

Róth Norbert

Schmidt Balázs

Stier Kristóf René

Tóth Kornél

Tóth Martin

Varga Boróka Borbála

Waldhauser Zsófia

Zsótér Krisztina Éva

vissza
 
 
8.b osztály
 
Osztályfőnök: Molnár Gyula
helyettese: Molnárné Boda Mária
  
Dallmann Márk

Dudás-Vig Petra

Fáy Dominik

Hardi Péter

Hosszú Eszter

Imre Előd

Juhász Norbert

Kása Krisztián Péter

Kisgyörgy Kristóf Bendegúz

Koreny Luca

Madarász Kamilla Mária

Mikola Manó Péter

Nagy Nikolett

Szabó Gergő

Szabó Luca Mária

Szávai Katinka Boglárka

Szeőke Ágota

Tari Enikő

vissza