Osztályok

 
 
1.a 1.b  1c
2.a 2.b  
3.a 3.b  3.c
4.a 4.b  
5.a 5.b  5.c
6.a 6.b  
7.a 7.b  7.c
8.a  8.b  
 
 1.a osztály 
Osztálytanítók: Kóborné Andocsi Jeanette és Gyöngyiné Fülöp Judit
 Dorn Bendegúz
Esze Viktória
Farkas Kata
Ferenczi Gergő
G. Kovács Márk
Jandó Sára
Kapitány Bálint
Karsa Zsuzsanna Villő
Kerekes-Óbert Gréta
Kis-Adorján Zorka
Kókai Sára
Laufer Zétény
Mesztegnyei Marcell
Molnár Anna
Péterfia Noémi
Schlitt Eliza Gréta
Schmidt Noémi Eszter
Szakolczi Anna Sára
Szentgróti Boróka
Szitai Gyöngyi Viktória
Tóth Máté
Varga Botond
vissza 
 
 1.b osztály
Osztálytanítók: Vágner Ágnes és Gadó Annamária
 Borbély-Bartis Anna
Csonka Sebestyén
Dancsó Léna
Dénes Mátyás
Haszonics Réka
Horváth Blanka Zita
Jezerniczky Zalán
Kardos-Kósa Eszter
Király Zalán
Kiss Vitéz Ákos
Légrádi Nóra
Lőrincz Ádám János
Magdali Piroska
Mayer Tamás
Pótó Zsófia
Pretz Attila János
Sipos Hédi
Somoskövi Réka
Szalai Máté Gábor
Timkó Jakab László
Várkonyi Anna
Visegrády Zorka
Zsember-Lónai Anna
vissza 
 
 1.c osztály
Osztálytanítók: Kerekes Petra és Székely Eszter
 Baranyai Bálint
Fehér Kiara Mária
Grób Anna
Horváth Dorottya Anna
Kálmán Attila Áron
Kisgyörgy Veronika Anna
Köbli Nóra Luca
Kuti Márton Lél
Lengyel Ábris
Leutsch Máté Gábor
Losonczy Zsigmond
Németh Anna
Nizzoli Filippó
Novotni Lívia
Radnai Regő Csongor
Rokolya Levente
Sárközi Franciska
Takács Máté
Takács Róza
Tolnay Samu Gyula
Tursics Lola Anna
Vida Zorka Léna
Vig Anka
Zákányi Lili
vissza 
 
 2.a osztály 
Osztálytanítók: Helstáb Edit és Elek Virág
Ádám Kinga
Barna Bolda
Berényi Dániel
Bödőcs Viola
Drotár Zsuzsanna Filoména
Egressy Kitti
Ekman Dóra Anna
Hánzs-Kovács Panna
Horváth Ida
Hrubi Ármin
Jónás Marcell
Kőcs Kristóf Tibor
Major Botond
Máthé Dorottya Anna
Molnár Viktor
Nyári Boróka Johanna
Páll Levente
Perlaki Vanda Anna
Sárkány Sára
Schoblocher Benedek Antal
Schoblocher Panna Sára
Soós Olivér
Szabó Júlia
Szabó Simon
Szalai Balázs
Szénási Barnabás
Szentgróti Benedek
vissza 
 
2.b osztály
Osztálytanítók: Benkovicsné Farkas Edith és Graics Bettina
 Bencze Zsolna
Borkovits Laura
Domján Péter Boldizsár
Egerszegi Hanna
Egri Kyra
Feketü Júlia Ágota
Fischer Noémi
Fürtös Imola Gréta
Gangel Lúcia
Hegyi Csilla Flóra
Horváth Bence
Hosszú Hajnalka
Hudánik Dorottya
Iván Boróka Mária
Jordán Péter
Kóbor Bendegúz
Kollár Ferenc Péter
Mikola Levente Mór
Müller Lara Mária
Ollé Gergely
Pólya Rita
Rabb Réka
Raffay András
Sárközi Balázs Ármin
Ujj Domonkos Levente
Weich-Vass Lujza
Zalai Adrienn
vissza  
 
Osztálytanítók: Illésné Székely Erzsébet és Széll Marcell
 Almássy András Dániel
Balázs Zsombor Benedek
Balogh Ákos
Barka Rudolf Péter
Cano-Krommer Sofi
Denkinger Júlia
Fehér Júlia Lilla
Fükő Marcell
Gyimesi Norbert
Gyimesi-Vezér Soma
Hegyi Emma
Hernádi Sára
Hidvégi Benjamin
Nagy Ábel
Orosz Nimród Zsitgmond
Péterfia Mátyás
Szép Anna
Tihanyi-Kiss Pálma
Vén Petronella Rita
Verebélyi-Jávorka Csillag Apollónia
Weich-Vass Szonja
Zsember- Lónay Réka
vissza 
 
 3.b osztály
Osztálytanítók: Lőrincné Bedő Anikó és Szilágyi Csilla
 Bödöcs Hedvig
Farkas Dorina
Friesz Laura
Havasi Léna
Hernádi Hanna
Hunyadi Péter
Jaczó Zoltán
Karsa Brigitta Lilla
Kiss Luca Boglárka
Kristóf Kolos Benedek
Magdali Csaba
Makay Liza Erzsébet
Michael Nakleh
Nagy Luca
Pécz Botond
Pétery Johanna
Sárkány Sándor
Spengler Réka
Szabó Rebeka
Szekér András
Takács András
Térmeg Mia Zora
Tihanyi Emma
Verbai Emese
Zétényi Károly
vissza 
 
 3.c osztály
Osztálytanítók: Vargáné Simon Krisztina és Vágyiné Soltész Katalin
 Balog Zétény Attila
Bende Zétény
Berei Krisztián
Bors Hanga Veronika
Butty Bálint Zalán
Dubacz Levente Mihály
Érsek Regina
Farkas Roland László
Feketü Janka Mária
Golobics Lili
Juhász Napsugár
Kiss-Adorján Zsófia
Kőcs Krisztina Kinga
Légrádi Blanka
Magay Benedek
Magay Kristóf
Magyar Márk
Mózes Kincső Ágnes
Nizzoli Matteo
Szitai István Vajk
Tálos-Mikolás Zsófia
 vissza 
 
4.a osztály 
Osztálytanítók: Szűcs Anita és Válóczi Kinga
 Dobosi Barnabás
Elekes Mátyás
Faludi Botond Ákos
Farkas Dávid
Hánzs-Kovács Marcell
Haszonics Luca
Hegyi Miklós Benedek
Hetesi Nóra
Horváth Márk
Járányi-Wellesz Hanna
Kálmán Patrícia Fanni
Kapitány Nóra
Kókai Zalán
Kovács Gréta
Kozma Júlia Ilona
Laki Csanád
Leutsch Hanna
Máthé Balázs András
Monori Emma
Monori Hanna
Muzsek Krisztián
Porvay Máté Kristóf
Reali Prisca
Szabó Máté
Weiling Zalán Patrik
vissza 
 
4.b osztály
Osztálytanítók: Horváth Ildikó és Simon Benjamin
 Bende Zaránd
Dallmann Levente
Domján Blanka Boglárka
Feketü Emma Luca
Gangel Barnabás
Havasi Szonja
Horváth Dániel
Horváth Vince
Jankó Anna
Juhász Máté
Kis-Simon Cintia
Kiss-Meirosu Balázs Márk
Kresz Horváth Áron
Nagy Zsófia
Nyulasi Kincső
Pánczél Dóra
Raffay Nóra
Rózsa Lili Réka
Straubinger Barna Péter
Szabó Inez
Vargha Keve Kadosa
Vas Sebestyén Vince
Visegrády Vanda
Waldhauser Luca
Zsember Lónay Zsombor
Zsolnai Kornél Gergely
vissza 
 
 
Osztályfőnök: Grób Ágoston
helyettese: Vida Tamásné
 Bleszity Lotti
Burka Gergő Benedek
Csák Olga
Csikós Mihály Vilmos
Ferenczi Péter
Fischer Tamara
Fritz László
Halda-Kiss Benedek
Hosszú Csilla
Karsa Dorottya Nelli
Keresnyei Levente
Kiss Hanna Sára
Kósa Frida Franciska
Major Mátyás János
Molnár Lili
Mózes Kinga
Nádudvary Nimród Ágoston
Novák Kata
Palotai Ádám
Pete Dániel József
Pétery Veronika
Reisz Henrietta
Ribly Anna
Ronczyk Franciska
Sztojkovics Bence
Weiling Janka Erzsébet
Wettring Kinga
Zsován Dávid Béla
vissza 
 
  5.b osztály
 
Osztályfőnök: Sinkó Zoltán
 helyettese: Kucseráné Szinyér Judit
 Barna Kornél Benedek
Bencze Zsombolya
Deckner Nátán Lévi
Dénes Hanga Luca
Fábián Rebeka
Farkas Gergő György
Fritz Tamás
Hires Kincső
Horváth Levente
Hudánik Debóra
Imre Kolos
Istók Janka
Izsák Bolda Andrea
Kristóf Ábel András
Kutas Dorka Kata
Légrádi Csaba
Makay Benedek
Mayer Dávid
Nagy Gyöngyi Ágnes
Pécz Márton
Rab Levente
Sámson Mihály
Somoskövi Kinga
Szabó Anna
Szenta Sára
Tóth Eszter Tamara
vissza  
 
 
Osztályfőnök: Viszlai Nagy Eszter
helyettese: Leutschné Klein Cecilia
 Aradi Atilla
Balázs Barna Botond
Berényi Dóra
Bognár Tamás
Csiki Hanna
Domján Gábor András
Egressy Bernadett
Filus Janka Rita
Fodor Vince Brúnó
Gorsics András
Gyimesi Miklós Marcell
Gyimesi Rudolf Bertalan
Kaufmann Ákos
Keszthelyi Orsolya
Komjáti Benedek
Lengyel Emma
Losonczy Nelli
Nyári Koppány Bertold
Ócsai Mátyás
Pucher Gréta Laura
Ságodi Sára Panna
Schatz Eleonóra
Siker Katinka Kincső
Szőts Tamara
Térmeg Amira 
vissza 
 
  6.a osztály
  
Osztályfőnök: Molnár Gyula
helyettese: Sztanicsné Farkas Csenge
 Borbély- Bartis Gergely
Denkinger József
Érsek Boglárka
Fükő Máté
Horváth Virág Lili
Hrubi Blanka
Kákai-Goóts Hanna
Kaufmann Hanna
Kiss-Adorján Aliz
Kocsis Borbála
Köntös Anna Noémi
Laki Menyhért
Lengyel Máté
Leutsch Izabella
Marcel Lőrinc György
Merényi Cecília
Nyitrai Ákos Olivér
Pánczél András
Pataki Dóra
Rab Zsombor
Radványi Dorka
Straubinger Míra Anna
Szilvási Bence
Tóth Csanád
Varga János Márk
Varga Levente Péter
Vargha Buda Bendegúz
Vas Domonkos Vilmos
Zajácz Veronika
vissza 
 
  6.b osztály
 
Osztályfőnök: Királyné Haászné Nóra
helyettese: Molnárné Boda Mária
 Csonka Illés
Dudás-Vig Réka
Élő Zalán
Farkas Lili
Fölker Helga
Garami Anna
Gavasso Armando László
Gyimesi Róbert
Imre Luca Mária
Jaczó Emma
Jordán Andor
Kiss-Meirosu Lúcia Kinga
Knőbl Rebeka
Koniorczyk Lilla Mária
Kovács Máté
Mánfai Mirjam
Ócsai Borbála
Rab Júlia
Spengler Balázs
Szabó Anna Mónika
Szabó Korinna
Széll Panna
Szilvási Kristóf
Takács Evelin Kinga
Tóth Abigél Erzsébet
Varga Natália
vissza 
 
 
  7.a osztály
 
Osztályfőnök: Fáy Tímea
helyettese: Gőblné Meláth Szilvia
 Baranyi Bíborka Viola
Csák Ferenc
Gyimesi Balázs Levente
Hardi Máté
Hofekker Olivér
Kovács Kordélia
Kutas Botond
Makra Szilvia
Pintér Maja Napsugár
Reali Bonifacio
Rózsa Eszter Lilla
Szabados Lisa
Stephani Nakleh
Tóth Sára Gabriella
Turós Tamás
Várbíró Fanni
Vén Veronika Terézia
Zsótér Tamás István
vissza 
 
  7.b osztály
 
Osztályfőnök: Alföldi Csabáné
helyettese: Halász Gábor
 Bársony Lotti Luca
Borza Márta
Fritz Bálint
Izsák Bulcsú Benedek
Keszthelyi Emília
Kollár Lúcia Margit
Koós Barnabás
Mitrovik Alexander
Papp Cserne
Schatz Máté
Szabó-Cibolya Domonkos
Szomor Levente
Wenzsofszki Virág
Wirth Benedek
Zalay Botond
Zétényi Krisztina Tünde
vissza 
 
  
Osztályfőnök: Porvayné Buzás Inez
helyettese: Ulrichné Országh Mária
 Arató Ábel Ágoston
Baán Zsombor
Bíró Bálint
Daradics Bence László
Fülöp Helga Felícia
Hégete Levente Olivér
Kucska Fanni Bernadett
Nagy Tamás Dániel
Szalai Márk József
Varga Judit
Weisz Noémi Etelka
vissza 
 
 
  8.a osztály
 
Osztályfőnök: Tóthné Haring Mónika
helyettese: Keresnyeiné Keller Ágnes
Bleszity Virág
Cano-Krommer Lúcia
Csiki Ábel
Fürtös Levente László
Harka Bence Botond
Kovács Patrik Péter
Kovács Zalán Péter
Latin Réka
Laufer Noémi Mária
Losonczy Franciska
Makkai Milena Éva
Nagy Domonkos
Németh Odett
Péter Szilád
Studinger Péter
Szabó Barnabás
Szélig Péter Áron
Szűcs Dániel
Takács Babett Fanni
Tihanyi Benedek
vissza 
 
  8.b osztály
 
Osztályfőnök: Kámán Éva
helyettese: Vidákné Mihádák Anetta
Bazsó András
Bencze Zsombor
Bíró Koppány
Budai Délia Krisztina
Burka Pál Bence
Debreceni Bertalan Csongor
Dul Dorina Patricia
Gyöngyi Bálint László
Király Krisztina
Kiss-Meirosu László József
Molnár Péter
Nagy Krisztina Mária
Rokolya Máté
Sándorfi Noémi
Schulteisz Ármin
Szikra István
Tamás-Pápay Máté
Tóth Márton Levente
Zelms Ádám József

vissza